• SL HEADMIC 1 SB - Zdjęcie nr 1
  SL HEADMIC 1 SB - Zdjęcie duże nr 1

SL HEADMIC 1 SB

Cyfrowy system bezprzewodowy Speechline. Dedykowany do mowy.
Nr. katalogowy: 506904
Wybierz kolor:
Zapytaj o dostępność

Cyfrowy system bezprzewodowy Speechline. Dedykowany do mowy.

DOŚWIADCZ PROSTOTY.

Pierwszy na świecie cyfrowy mikrofon bezprzewodowy zaprojektowany specjalnie do mowy. Użytkownik nie musi posiadać wiedzy specjalistycznej – jest ona już zawarta w samym urządzeniu. Doświadcz prostoty z cyfrowymi mikrofonami bezprzewodowymi Sennheiser SpeechLine.

Prostota w standardzie

ŁATWIEJSZA KONFIGURACJA

Najlepszy mikrofon to taki, o którym nie musimy myśleć podczas jego używania. Funkcja automatycznego zarządzania częstotliwościami pracy dokonuje skanowania środowiska pracy po uruchomieniu systemu i w czasie rzeczywistym, w celu odnalezienia wolnych częstotliwości. Nie ma potrzeby ręcznego dostrajania.

PROSTSZE DZIAŁANIE

Automatyczna regulacja poziomów głośności w celu zapewnienia znakomitej klarowności sygnału audio. Funkcja automatycznego zarządzania poziomami sygnałów audio kontroluje stopień wzmocnienia oraz czułości w celu uzyskania najlepszego stosunku sygnał/szum, w każdej sytuacji i różnych warunkach.

ŁATWIEJSZE ZARZĄDZANIE PRACĄ SYSTEMU

Oparte na oprogramowaniu monitorowanie statusu działania oraz czynności zarządzania pracą i konserwacyjne. Łatwe monitorowanie i sterowanie pracą przy użyciu oprogramowania Sennheiser Control Cockpit.

Zaufanie w niezawodności pracy i zaawansowanej technologii

AUTOMATIC INTERFERENCE MANAGEMENT

Profesjonalne rozwiązanie dla przemówień i wykładów, które będą przekazywane z jeszcze większą niezawodnością. Podczas pracy, funkcja automatycznego zarządzania zakłóceniami niezauważalnie zmienia kanał transmisji na wolny od zakłóceń, w przypadku ich stwierdzenia na aktualnie używanym.

OPTYMALNA ZROZUMIAŁOŚĆ MOWY

Jednakowa jakość dźwięków: Wstępnie skonfigurowane profile dźwiękowe oraz ustawienia, które może zmieniać użytkownik, przygotowane dla określonych obiektów lub konkretnych zastosowań.

WYGODNE ŁADOWANIE

SpeechLine Digital Wireless jest dostarczany z akumulatorami ładowanymi za pośrednictwem USB oraz najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasilaniem i określaniem dostępnego czasu pracy. Niezwykle wydajna technologia Li-Ion zapewnia wyjątkowo długą żywotność ogniwa zasilającego, sięgającą do 15 godzin pracy.

Przyszłość bez problemów

ZAAWANSOWANE 256-BITOWE SZYFROWANIE AES

Profesjonalny mikrofonowy system bezprzewodowy przewidziany do użycia dzisiaj i w przyszłości. Zapewnij poufność transmisji: unikalny klucz szyfrowania jest generowany za każdym razem, gdy mikrofon jest podłączany do odbiornika.

BEZ ZEZWOLEŃ

Działanie w paśmie nie wymagającym licencji i bez konieczności uzyskiwania pozwoleń używania systemu. Brak opłat licencyjnych i swobodna praca w paśmie 1,9 GHz. Zaleta: ten zakres częstotliwości jest wykorzystywany z znacznie mniejszym stopniu niż inne pasma, takie jak np. WiFi.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ 1,9 GHz

Pasmo częstotliwości 1,9 GHz nie jest objęte zmianami prawnymi („dywidenda cyfrowa”). Inteligentna inwestycja w pasmo częstotliwości, które będzie nadal dostępne w przyszłości.

SL HEADMIC 1

Ekstremalnie dyskretny i komfortowy w użyciu mikrofon nagłowny. Dedykowany do mowy.

CHARAKTERYSTYKA

SL Headmic 1 jest ekstremalnie dyskretnym i komfortowym w użyciu mikrofonem nagłownym. Posiada on sprawdzoną w praktyce wszechkierunkową kapsułę mikrofonową MKE 1. Regulowany pałąk szyjny sprawia, że mikrofon jest niezwykle wygodny w użyciu dla wszystkich osób. Nadzwyczaj lekki (7 gramów) ale równocześnie wytrzymały metalowy szkielet sprawia, że długotrwałe użytkowanie nie przysparza żadnych problemów. Wraz z tym mikrofonem otrzymujemy solidny i elegancki miękki futerał, który może również pomieścić nadajnik bodypack. Mikrofon jest dostępny w kolorze czarnym lub beżowym.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Najbardziej komfortowy w użyciu mikrofon dla prezenterów
 • Wyjątkowa jakość dźwięków, charakterystyka wszechkierunkowa
 • Elegancki i dyskretny wygląd
 • Ekstremalnie lekki, ale z wytrzymałym metalowym pałąkiem
 • Miękki pokrowiec ułatwiający transport i przechowywanie
 • Dostępny w kolorze czarnym oraz beżowym

W OPAKOWANIU:

 • Mikrofon SL Headmic 1 - wybrana wersja kolorystyczna
 • Przewód połączeniowy 3,5 mm
 • Nakładka korekcji częstotliwości MZC 2
 • Owiewka SL MZW 1
 • Miękki pokrowiec
 • Instrukcja obsługi

Dane techniczne

Mikrofon przewodowy/bezprzewodowy Mikrofon bezprzewodowy
Zastosowanie Mikrofon nagłowny
Charakterystyka kierunkowości dookólna
Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz (± 3 dB)
Poziom szumów 27 dB
Waga 7 g (bez kabla)
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 143 dB
Czułość 5 mV/Pa ± 2,5 dB
Impedancja 1 kΩ