O firmie

Aplauz Sp. z o. o. jest sprawdzonym dostawcą profesjonalnych i konsumenckich rozwiązań audio.

Historia

Firma została założona w 2003 roku przez osoby zawodowo związane z rynkiem profesjonalnych rozwiązań audio oraz instrumentów muzycznych. Zaczynaliśmy od okablowania audio i wideo znanej z rynku teleinformatycznego amerykańskiej firmy Belden oraz cenionych wysokiej jakości złącz audio i wideo australijskiej marki Amphenol. Starannie rozwijaliśmy firmę, stworzyliśmy profesjonalny zespół, rozwinęliśmy naszą infrastrukturę logistyczną i magazynową oraz rozbudowaliśmy sieć zaufanych partnerów i podwykonawców. W efekcie dziś w naszym portfolio znajdziecie rozwiązania takich renomowanych producentów jak Sennheiser, Neumann, QSC, Alcons czy Yamaha, a nasza działalność obejmuje wszystkie etapy obsługi profesjonalnego i konsumenckiego rynku audio oraz rynku muzycznego:

  • dystrybucję i sprzedaż produktów wymienionych wyżej marek;
  • kompleksowe usługi z obszaru audio/video, obejmujące projekt, instalację, konfigurację, szkolenie w zakresie: systemów nagłośnieniowych, prezentacyjnych, konferencyjnych, systemów do tłumaczeń, systemów informacyjnych;
  • autoryzowany serwis urządzeń firm Sennheiser, Neumann, QSC, Samson.

Wizja

Selekcjonując produkty, które oferujemy na polskim rynku, staramy się utrzymać jakościowy profil firmy. Wybieramy więc producentów, którzy utrzymują bezdyskusyjnie najwyższą jakość produktów, jednocześnie skutecznie rywalizując cenowo. Spośród ich oferty wybieramy tylko takie produkty, które utrzymują rzeczywistą przewagę jakościową i technologiczną, a także utrzymują się w realistycznych przedziałach cenowych. Ta konsekwencja pozwala nam zachować pewność, że nasi klienci oraz partnerzy otrzymują najlepsze i najbardziej użyteczne rozwiązania,odpowiadające ich możliwościom budżetowym.

Zaufany partner

Wszystkie projekty realizujemy przez własny zespół specjalistów, w bliskiej współpracy z lokalnymi instalatorami i partnerami handlowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą zawsze liczyć na bezpośrednie wsparcie przedstawiciela producenta oraz bliskość serwisu wykonawczego.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Aplauz. W razie pytań służymy pomocą.

Biuro Aplauz Sp. z o. o. mieści się w Łomiankach pod Warszawą, ul. Graniczna 19.
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

konto bankowe:
Bank Handlowy w Warszawie SA
nr 87 1030 1582 0000 0008 5177 7008