Platforma Q-SYS

Q-SYS to zarządzalna w chmurze platforma audio, wideo i sterowania zbudowana wokół nowoczesnej, opartej na powszechnych standardach architektury IT.

System operacyjny Q-SYS służy jako pojedynczy fundament oparty na oprogramowaniu, który steruje i zarządza wieloma produktami Q-SYS w ramach platformy, w tym natywnym oprogramowaniem, usługami i sprzętem zaprojektowanym przez QSC. Dodatkowo, jego nowoczesna architektura IT i zestaw narzędzi programistycznych (zwanych „Q-SYS Open”) umożliwiają całemu ekosystemowi integrację rozwiązań zewnętrznych producentów zatwierdzonych do pracy z Q-SYS, a także ogólnoświatowej społeczności programistów Q-SYS i deweloperów.

System operacyjny Q-SYS OS
Oparta na oprogramowaniu podstawa ekosystemu. Q-SYS OS jest elastycznym, skalowalnym i zorientowanym na wydajność systemem, zaprojektowanym przy użyciu standardowych zasad branżowych i technologii o znaczeniu krytycznym. Obejmuje solidny silnik audio, silnik wideo i silnik sterowania zapewniający przetwarzanie w warstwie oprogramowania, z solidną warstwą administracyjną systemu operacyjnego, która działa holistycznie, zamiast wymagać od integratora spędzania czasu osobno na programowaniu i integracji audio, wideo oraz sterowania/automatyzacji.

Zawiera:

Rozwiązania Q-SYS
Natywne oprogramowanie, usługi i sprzęt. Ta wszechstronna oferta urządzeń i oprogramowania oparta jest na systemie operacyjnym Q-SYS OS i oferuje elastyczność umożliwiającą obsługę wielu rynków i aplikacji.

Zawiera:

Partnerzy Q-SYS
Integracja partnerów zewnętrznych. Partnerzy Q-SYS tworzą oprogramowanie, usługi i sprzęt, które integrują się z ekosystemem Q-SYS i zostały w pełni sprawdzone i zatwierdzone. Opracowane przez nich rozwiązania można zintegrować z systemem operacyjnym Q-SYS i działać razem z natywnymi produktami Q-SYS. Partnerzy Q-SYS współpracują z zespołami Q-SYS w celu opracowania i weryfikacji ich rozwiązań przed wypuszczeniem na rynek, a następnie kontynuują współpracę z Q-SYS w zakresie wsparcia i konserwacji dla naszych wspólnych klientów.

Q-SYS Open
Protokoły zgodne ze standardami branżowymi i narzędzia programistyczne umożliwiające otwarte tworzenie aplikacji przez osoby trzecie. Q-SYS Open to zbiór otwartych standardów i opublikowanych narzędzi programistycznych, które umożliwiają rozwój firmom trzecim w ramach Q-SYS. Narzędzia Q-SYS Open w pełni wykorzystują zahartowany w branży system operacyjny Q-SYS, a mianowicie otwarte standardy i protokoły branżowe, wraz z kolekcją dostępnych narzędzi programistycznych do integracji Q-SYS.

 

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK Q-SYS MOŻE CI POMÓC? 

Odwiedź stronę qsys.aplauzaudio.pl lub skontaktuj się z nami: kontakt.