• SKM 9000 - Zdjęcie nr 1
    SKM 9000 - Zdjęcie duże nr 1

SKM 9000

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000
Nr. katalogowy: 504729
Zapytaj o dostępność

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000

Nowy Sennheiser Digital 9000 to cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych, który przesyła sygnał audio w najwyższej jakości - bez kompresji - dla dźwięku bez artefaktów, z doskonałą dynamiką i praktycznie bez ryzyka intermodulacji. Digital 9000 to także ogromna wszechstronność użycia, dzięki 8-kanałowemu odbiornikowi i aż 12 wymiennym kapsułom mikrofonowym. To doskonałe rozwiązanie dla organizatorów dużych i wymagających wydarzeń telewizyjnych lub teatralnych.

Możliwości systemu są niemal nieograniczone. Można złączyć ze sobą do czterech odbiorników EM 9046 po maks. osiem odbiorników każdy, wysłać do sześciu sygnałów audio z każdego odbiornika i kontrolować całość przez komputer. Zapewniona jest najwyższa jakość brzmienia nawet w najtrudniejszych warunkach dźwiękowych i radiowych.

NADAJNIK DO RĘKI SKM 9000 z wymiennymi kapsułami mikrofonowymi:
- 4 nowe modele kapsuł dedykowanych do serii 9000 (pojemnościowe o 3 różnych charakterystykach kierunkowości oraz dynamiczna kardioidalna)
- kompatybilność z kapsułami serii evolution G3 i 2000
- kompatybilność z kapsułami Neumann KK 204 (pojemnościowa, kardioidalna) i KK205 (pojemnościowa, superkardioidalna)
- intuicyjna obsługa oparta na wyświetlaczu graficznym
- wymienny moduł zasilania oparty na akumulatorze litowo-jonowym
- produkt dostępny w kolorach: czarnym i białym

"System ten to prawdziwy majstersztyk, zarówno w dziedzinie cyfrowości jak i bezprzewodowości. Oferuje jedyną w swoim rodzaju jakość dźwięku. Przykładowo, użytkownicy nigdy nie będą musieli szacować i omijać częstotliwości intermodulacyjnych, gdyż mogą wygodnie umieścić własne częstotliwości transmisji w siatce równoodległościowej." - mówi Kevin Jungk z centrali firmy Sennheiser.

Dostępne są również liczne akcesoria: anteny wielokanałowe o różnych charakterystykach kierunkowości, wzmacniacz antenowy, a także ładowarki, kable połączeniowe i moduły zasilania.

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Mikrofon przewodowy/bezprzewodowy Mikrofon bezprzewodowy
Zastosowanie Mikrofon do ręki