• SK 9000 - Zdjęcie nr 1
    SK 9000 - Zdjęcie duże nr 1

SK 9000

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000
Nr. katalogowy: 504733
Zapytaj o dostępność

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000

Bez kabli i bez strat. Cyfrowy system bezprzewodowy Sennheiser Digital 9000

Nowy Sennheiser Digital 9000 to cyfrowy system mikrofonów bezprzewodowych, który przesyła sygnał audio w najwyższej jakości - bez kompresji - dla dźwięku bez artefaktów, z doskonałą dynamiką i praktycznie bez ryzyka intermodulacji. Digital 9000 to także ogromna wszechstronność użycia, dzięki 8-kanałowemu odbiornikowi i aż 12 wymiennym kapsułom mikrofonowym. To doskonałe rozwiązanie dla organizatorów dużych i wymagających wydarzeń telewizyjnych lub teatralnych.

Możliwości systemu są niemal nieograniczone. Można złączyć ze sobą do czterech odbiorników EM 9046 po maks. osiem odbiorników każdy, wysłać do sześciu sygnałów audio z każdego odbiornika i kontrolować całość przez komputer. Zapewniona jest najwyższa jakość brzmienia nawet w najtrudniejszych warunkach dźwiękowych i radiowych.

NADAJNIK MINIATUROWY SK 9000
- możliwość podłączenia mikrofonu miniaturowego lub sygnału liniowego (np. gitary)
- solidna i lekka konstrukcja
- intuicyjna obsługa oparta na wyświetlaczu graficznym
- wymienny moduł zasilania oparty na akumulatorze litowo-jonowym

"System ten to prawdziwy majstersztyk, zarówno w dziedzinie cyfrowości jak i bezprzewodowości. Oferuje jedyną w swoim rodzaju jakość dźwięku. Przykładowo, użytkownicy nigdy nie będą musieli szacować i omijać częstotliwości intermodulacyjnych, gdyż mogą wygodnie umieścić własne częstotliwości transmisji w siatce równoodległościowej." - mówi Kevin Jungk z centrali firmy Sennheiser.

Dostępne są również liczne akcesoria: anteny wielokanałowe o różnych charakterystykach kierunkowości, wzmacniacz antenowy, a także ładowarki, kable połączeniowe i moduły zasilania.

Informacje dodatkowe