• KILO - Zdjęcie nr 1
    KILO - Zdjęcie duże nr 1

KILO

HARTKE KILO wzmaczniacz basowy head 1000w/2x500W pre-amp lampowy
Nr. katalogowy: HAK1000
Zapytaj o dostępność

HARTKE KILO wzmaczniacz basowy head 1000w/2x500W pre-amp lampowy

Moc i Kontrola
Hartke Kilo podnosi standard dla wzmacniaczy basowych. Zapewnia on klasyczne brzmienie Hartke, oferuje jeszcze wyższy poziom elastyczności użycia, a także ogromną moc wraz z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie konstruowania wzmacniaczy basowych. Jego niesamowita moc oraz możliwości kontroli brzmienia sprawiają, że wzmacniacz basowy Kilo jest idealnym rozwiązaniem do użycia w każdej sytuacji – od studiów nagrań, przez małe kluby, a na ogromnych stadionach kończąc.

Kilo zapewnia moc 500 watów przy 2 omach dla każdego kanału w trybie stereo lub potężne 1000 watów przy 4 omach, gdy pracuje w trybie zmostkowanym mono. Za kształtowanie brzmienia odpowiada całkowicie lampowy przedwzmacniacz class-A oraz logicznie zaprojektowane kontrolery barwy. Wzmacniacz posiada klasyczny układ trójpasmowej korekcji barwy wraz z regulowanym układem Hartke Shape. W celu umożliwienia bardziej precyzyjnej kontroli brzmienia wprowadzono 10-pasmowy graficzny korektor barwy, a także przełączalne filtry korekcji Deep oraz Brite. Wzbogacenie brzmienia i nadanie mu bardziej „brudnego” charakteru możliwe jest dzięki obecności lampowego układu Overdrive, a właściwą kontrolę nad dynamiką zapewnia bardzo szybko reagujący i niezwykle precyzyjnie działający układ kompresora.

W celu ułatwienia podłączenia wzmacniacza Kilo do kolumny głośnikowej wyposażono go w złącza wyjściowe Speakon® oraz 1/4 cala. Dostępnych jest też szereg rozwiązań zapewniających wiele możliwości połączeń z innymi urządzeniami oraz funkcji określania ścieżki sygnału audio, włączając w to wybór punktów pobrania sygnału dla wyjścia bezpośredniego, stereofoniczną pętlę efektów, wyjścia tunera znajdujące się na panelu przednim i tylnym czy też gniazdo przełącznika nożnego, który umożliwia zdalną kontrolę takich funkcji jak Mute, Overdrive, EFX czy EQ.

Wzmacniacz Kilo to nie tylko zwykły zestaw rozwiązań do optymalnej kontroli brzmienia i zapewnienia wystarczającej ilości mocy do zasilenia każdej kolumny głośnikowej – jego wyjątkowo solidna konstrukcja sprawia, że jest doskonałym partnerem do realizowania wszystkich muzycznych zadań. Obudowa w standardzie rack o wysokości 3U, duże i niezwykle solidne odlewane uchwyty na ścianie przedniej gwarantują, że Kilo jest w pełni przygotowany do trudów najcięższych tras koncertowych.

Wzmacniacz basowy Kilo to bardzo wytrzymała konstrukcja typu head oferująca ogromną moc i niezwykle szerokie możliwości kształtowania brzmienia, która wstrząśnie fundamentami najbardziej wybrednych basistów grających we wszystkich stylach muzycznych.

Dane techniczne

Rodzaj systemu Wzmacniacz basowy
Zastosowanie Do gitary basowej
Moc 500 W/1000 W
Gniazda Wyjście na tuner; direct out z pot. poziomu sygnału po kompresji, EQ lub efekcie; XLR z przełącznikiem ground, Speakon i jack 1/4", footswitch Overdrive, EQ, effect i mute
Wymiary 3 U
Impedancja 8 Ohm/ 4 Ohm, 2 Ohm
Efekty wbudowane Bass Attack Overdrive, regulowany kompresor, przęłączniki deep&bright, limiter
Pętla efektów Tak
Footswitch Tak
Korekcja sygnału Equalizer graficzny, regulacja konturu: bass, treble, Mid Peak EQ