• WNS 110 - Zdjęcie nr 1
    WNS 110 - Zdjęcie duże nr 1

WNS 110

Ekran przeciwwiatrowy
Nr. katalogowy: N008535
Zapytaj o dostępność

Ekran przeciwwiatrowy

Dźwięki o źródle w bezpośredniej bliskości, wiatr, szybkie ruchy wysięgnika, na którym znajduje się mikrofon – te wszystkie czynności mogą powodować zakłócenia. W celu uniknięcia powstawania tych niepożądanych dźwięków, oferujemy akcesoria w postaci ekranów przeciwwiatrowych.

Zwykle są one wykonane z pianki poliuretanowej o komórkach otwartych. Oferowany przez nas ekran przeciwwiatrowy nie powoduje zakłóceń wynikających z drgań, nie ma on również wpływu na charakterystykę kierunkową. Jedynie w wyższych zakresach częstotliwości, poziom sygnału wyjściowego jest nieznacznie stłumiony.

Stopień tłumienia szumu generowanego przez wiatr został zmierzony bez stosowania filtra elektrycznego, w porywistych warunkach, przy strumieniu o prędkości 20 km/h generowanym przez bezszumową maszynę wiatrową.

Akustycznie przeźroczysty ekran przeciwwiatrowy i przeciw podmuchom wywoływanym przez wymawianie głosek wybuchowych, o zwiększonej skuteczności. Tłumienie szumów powodowanych przez wiatr 21 dB. Tłumienie przy 15 kHz – 1 dB. Średnica 45 mm, długość 70 mm. Kolor czarny.

Informacje dotyczące zamówienia:

WNS 110 czarny nr. katalogowy 008535