• TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 1
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 1
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 2
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 2
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 3
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 3
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 4
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 4
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 5
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 5
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 6
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 6
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 7
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 7
 • TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie nr 8
  TeamConnect Wireless Case Set EU - Zdjęcie duże nr 8

TeamConnect Wireless Case Set EU

TeamConnect Wireless (TC-W) to pierwszy przenośny, bezprzewodowy system konferencyjny dla maks. 24 osób, wykorzystujący do komunikacji urządzenia mobline uczestników.
Nr. katalogowy: 506686
Zapytaj o dostępność

TeamConnect Wireless (TC-W) to pierwszy przenośny, bezprzewodowy system konferencyjny dla maks. 24 osób, wykorzystujący do komunikacji urządzenia mobline uczestników.

PRZEJMIJ KONTROLĘ W KAŻDYM MIEJSCU!

Telekonferencje z wykorzystaniem wielu urządzeń nigdy wcześniej nie były tak łatwe w skonfigurowaniu.

Rozwiązanie TeamConnect Wireless firmy Sennheiser jest pierwszym mobilnym i wielofunkcyjnym bezprzewodowym rozwiązaniem do prowadzenia konferencji audio, które pozwala na skonfigurowanie, a następnie przeprowadzenie profesjonalnej konferencji audio w praktycznie każdym pomieszczeniu. Dzięki niej uczestnicy spotkań mogą skoncentrować się na stojących przed nimi zadaniach biznesowych, a wykorzystywana technologia pomaga im możliwie najszybciej osiągnąć wyznaczone cele, bez rozpraszania uwagi i zakłócania przebiegu spotkania.

Natychmiastowa komunikacja

Sennheiser przedstawiając TeamConnect Wireless zaproponował rozwiązanie konferencyjne audio, które pozwala na obsługę do 24 uczestników, może być skonfigurowane praktycznie w każdym pomieszczeniu i nie wymaga żadnych czynności uruchomieniowych. Łatwość obsługi, wysoka jakość audio gwarantowana znakiem firmowym Sennheiser oraz znakomita konstrukcja i świetna stylistyka są uzupełniane przez ogromne możliwości połączeń. Dzięki nim możemy korzystać z telefonu stacjonarnego, telefonu komórkowego lub komputera do przeprowadzenia całej konferencji internetowej.

Nowa niezależność bezprzewodowa

TeamConnect Wireless jest naszym przenośnym pomieszczeniem konferencyjnym, które mamy natychmiast w zasięgu ręki. Jest ono zgrabnie schowane w wysokiej jakości walizce transportowej, która spełnia również funkcję stacji ładowania. Należy tylko wyjąć cztery poręczne jednostki systemu i umieścić je tam, gdzie jest to najbardziej właściwe – tak blisko uczestników spotkania, jak jest to potrzebne. Od teraz nie musimy pochylać się nad stołem, aby wzajemnie się słyszeć.

Szybka konfiguracja

Czas jest niezwykle cenny. Poświęćmy go na to, co jest ważne, a nie na konfigurowanie urządzeń technicznych. TeamConnect Wireless zmienia każde pomieszczenie w salę konferencyjną za pstryknięciem przełącznika. Uruchomienie pracy urządzenia następuje automatycznie w kilka sekund i ustanowione jest wysokiej jakości połączenie DECT. W skład systemu wchodzą cztery jednostki – jedna pełniąca funkcję nadrzędną (master) oraz trzy satelity. Pozwalają one ze znakomitą jakością audio odbierać i przekazywać głosy do 24 uczestników spotkania.

Najlepsza łączność

Czy jest to połączenie Bluetooth czy kablowe, z wtykiem jack czy USB – TeamConnect Wireless stworzony w duchu środowiska BYOD (Bring Your Own Device) oferuje szereg opcji łączności. Szybko możemy podłączyć nasz telefon stacjonarny, urządzenie przenośne czy komputer. Bez problemu dokonamy sparowania kompatybilnych urządzeń dzięki technologii NFC. Wszystkie połączenia można szybko skonfigurować za pośrednictwem łatwego w obsłudze interfejsu jednostki master. To, co wyróżnia TeamConnect Wireless, to wsparcie dla wielu równocześnie obsługiwanych kanałów audio, dzięki czemu kolejni rozmówcy mogą dołączyć do trwającej konferencji w dowolnym jej momencie, przez proste podłączenie nowego urządzenia. Specjalnie przygotowywane sale konferencyjne nie mogą być lepiej wyposażone.

Klarowność sygnału audio

Znakomita jakość dźwięku jest znakiem rozpoznawczym marki Sennheiser. TeamConnect Wireless nie jest tu wyjątkiem. Cztery swobodnie rozmieszczane jednostki systemu posiadają wysokiej jakości mikrofony oraz głośniki, które zapewniają doskonałą klarowność brzmienia. Umożliwiają one prowadzenie równoczesnej i naturalnie przebiegającej konwersacji z bardzo dobrą zrozumiałością słów, która to właściwość w niezwykle istotny sposób wpływa na przebieg i efektywność konferencji audio.

Wydajna konstrukcja

TeamConnect Wireless wygląda w każdym szczególe równie znakomicie, jak jego brzmienie. Wyszukana stylistyka perfekcyjnie pasuje do każdego nowoczesnego środowiska pracy. System ten, wykonany ze szkła i aluminium, pokryty czarnym, matowym, bardzo wytrzymałym lakierem, emanuje klasą i profesjonalizmem. Wrażliwy na dotyk i intuicyjny panel kontroli jednostki master jest zrobiony ze szkła i pozwala na podłączanie urządzeń oraz kontrolowanie przebiegu rozmów.

Właściwości:

 • Bezprzewodowa łączność przez Bluetooth, USB lub kabel audio jack 3,5 mm
 • Łączy ze sobą aż do 24 osób w każdym pomieszczeniu i ustawieniu stołów konferencyjnych
 • Obsluguje wiele kanałów audio jednocześnie i pozwala na łatwe wdzwonienie się dodatkowych uczestników
 • System umieszczony jest w stylowej i wygodnej walizce, która pełni także funkcję ładowarki jednostek konferencyjnych
 • Znakomita jakość dźwięku zapewnia zrozumiałość mowy

W zestawie: 

 • 1x jednostka konferencyjna TC-W Master
 • 3x jednostka konferencyjna TC-W Satellite
 • 1x walizka/ładowarka TC-W Case
 • 4x akumulator BA 100
 • 1x zasilacz ładowarki/walizki NT 12-10BW
 • 1x przewód Micro-USB Typ B / USB Typ A
 • 1x przewód jack 2,5 mm / 3,5 mm
 • 1x instrukcja obsługi
 • 1x instrukcja bezpieczeństwa

Dane techniczne

Rodzaj systemu System konferencyjny
Zastosowanie Nagłośnienie mobilne
Nazwa systemu TeamConnect Wireless
Konstrukcja 4 jednostki zintegrowane z mikrofonem i głośnikami w walizce do przechowywania, transportu i ładowania jednostek
Złącza wejściowe Micro-USB, jack 2,5 mm
Pasmo przenoszenia 200-12000 Hz (mikrofony)
Wskaźniki Wielokolorowe diody na jednostkach
Wykończenie Czarne
Waga 4,7 kg (kompletny zestaw)
Częstotliwości transmisji 1880-1900 MHz
Napięcie zasilania 12 V DC z zasilacza NT 12-10BW (w komplecie)
Moc wyjściowa RF maks. 100 mW (EIRP)
Czas pracy do 8 h
Temperatura pracy 5-45 °C
Czas ładowania do 10 h
Zasięg ok. 10 m (Bluetooth), ok. 20 m (DECT)