• SL RACK RECEIVER DW-3-EU - Zdjęcie nr 1
  SL RACK RECEIVER DW-3-EU - Zdjęcie duże nr 1

SL RACK RECEIVER DW-3-EU

Cyfrowy system bezprzewodowy Speechline. Dedykowany do mowy.
Nr. katalogowy: 505882
Zapytaj o dostępność

Cyfrowy system bezprzewodowy Speechline. Dedykowany do mowy.

DOŚWIADCZ PROSTOTY.

Pierwszy na świecie cyfrowy mikrofon bezprzewodowy zaprojektowany specjalnie do mowy. Użytkownik nie musi posiadać wiedzy specjalistycznej – jest ona już zawarta w samym urządzeniu. Doświadcz prostoty z cyfrowymi mikrofonami bezprzewodowymi Sennheiser SpeechLine.

Prostota w standardzie

ŁATWIEJSZA KONFIGURACJA

Najlepszy mikrofon to taki, o którym nie musimy myśleć podczas jego używania. Funkcja automatycznego zarządzania częstotliwościami pracy dokonuje skanowania środowiska pracy po uruchomieniu systemu i w czasie rzeczywistym, w celu odnalezienia wolnych częstotliwości. Nie ma potrzeby ręcznego dostrajania.

PROSTSZE DZIAŁANIE

Automatyczna regulacja poziomów głośności w celu zapewnienia znakomitej klarowności sygnału audio. Funkcja automatycznego zarządzania poziomami sygnałów audio kontroluje stopień wzmocnienia oraz czułości w celu uzyskania najlepszego stosunku sygnał/szum, w każdej sytuacji i różnych warunkach.

ŁATWIEJSZE ZARZĄDZANIE PRACĄ SYSTEMU

Oparte na oprogramowaniu monitorowanie statusu działania oraz czynności zarządzania pracą i konserwacyjne. Łatwe monitorowanie i sterowanie pracą przy użyciu oprogramowania Sennheiser Control Cockpit.

Zaufanie w niezawodności pracy i zaawansowanej technologii

AUTOMATIC INTERFERENCE MANAGEMENT

Profesjonalne rozwiązanie dla przemówień i wykładów, które będą przekazywane z jeszcze większą niezawodnością. Podczas pracy, funkcja automatycznego zarządzania zakłóceniami niezauważalnie zmienia kanał transmisji na wolny od zakłóceń, w przypadku ich stwierdzenia na aktualnie używanym.

OPTYMALNA ZROZUMIAŁOŚĆ MOWY

Jednakowa jakość dźwięków: Wstępnie skonfigurowane profile dźwiękowe oraz ustawienia, które może zmieniać użytkownik, przygotowane dla określonych obiektów lub konkretnych zastosowań.

WYGODNE ŁADOWANIE

SpeechLine Digital Wireless jest dostarczany z akumulatorami ładowanymi za pośrednictwem USB oraz najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasilaniem i określaniem dostępnego czasu pracy. Niezwykle wydajna technologia Li-Ion zapewnia wyjątkowo długą żywotność ogniwa zasilającego, sięgającą do 15 godzin pracy.

Przyszłość bez problemów

ZAAWANSOWANE 256-BITOWE SZYFROWANIE AES

Profesjonalny mikrofonowy system bezprzewodowy przewidziany do użycia dzisiaj i w przyszłości. Zapewnij poufność transmisji: unikalny klucz szyfrowania jest generowany za każdym razem, gdy mikrofon jest podłączany do odbiornika.

BEZ ZEZWOLEŃ

Działanie w paśmie nie wymagającym licencji i bez konieczności uzyskiwania pozwoleń używania systemu. Brak opłat licencyjnych i swobodna praca w paśmie 1,9 GHz. Zaleta: ten zakres częstotliwości jest wykorzystywany z znacznie mniejszym stopniu niż inne pasma, takie jak np. WiFi.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ 1,9 GHz

Pasmo częstotliwości 1,9 GHz nie jest objęte zmianami prawnymi („dywidenda cyfrowa”). Inteligentna inwestycja w pasmo częstotliwości, które będzie nadal dostępne w przyszłości.

SL RACK RECEIVER DW

Odbiornik SL Rack Receiver DW w samodzielnej obudowie o wielkości połowy racka 19 cali jest łatwym w integracji sercem cyfrowego systemu bezprzewodowego SpeechLine.

CHARAKTERYSTYKA

Odbiornik SL Rack Receiver DW w samodzielnej obudowie o wielkości połowy racka 19 cali jest łatwym w integracji sercem cyfrowego systemu bezprzewodowego SpeechLine. Posiada on czytelny wyświetlacz OLED zapewniający łatwą konfigurację i kontrolę pracy systemu. Dzięki dwukierunkowej komunikacji, wszystkie ustawienia mobilnych nadajników mogą być regulowane z poziomu odbiornika. Funkcje automatycznego zarządzania częstotliwością transmisji oraz zakłóceniami pozwalają na wygodnie i niezawodne działanie systemu. Niezwykle łatwy w przeprowadzeniu proces parowania gwarantuje szybkie i bezpieczne powiązanie nadajnika z odbiornikiem. Dzięki możliwości pracy w sieci, wszystkie ustawienia oraz statusy pracy są dostępne za pośrednictwem protokołu AMX/Creston media control oraz dedykowanej aplikacji Sennheiser iOS. Anteny mogą być zamontowane zarówno z przodu, jak również z tyłu obudowy odbiornika.

Dostępne są też dodatkowe przewody umożliwiające montaż na ścianie.

WŁAŚCIWOŚCI

 • Automatyczne zarządzanie częstotliwościami transmisji oraz zakłóceniami
 • Ustawienia zoptymalizowane pod kątem mowy oraz profile dźwiękowe
 • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika z wyświetlaczem OLED
 • Łączność Ethernet (IPv4 oraz IPv6)
 • Obsługa protokołu Media control
 • Bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Zdalna kontrola pracy
 • Szybki proces parowania urządzeń

CO ZNAJDUJE SIĘ W OPAKOWANIU?

 • Odbiornik SL Receiver DW w obudowie 1/2 rack 19”
 • Zasilacz sieciowy
 • Anteny