• SL HANDHELD DW-3-EU - Zdjęcie nr 1
  SL HANDHELD DW-3-EU - Zdjęcie duże nr 1

SL HANDHELD DW-3-EU

Speechline Digital Wireless. Dedykowany do mowy.
Nr. katalogowy: 505884
Wariant
Zapytaj o dostępność

Speechline Digital Wireless. Dedykowany do mowy.

DOŚWIADCZ PROSTOTY.

Pierwszy na świecie cyfrowy mikrofon bezprzewodowy zaprojektowany specjalnie do mowy. Użytkownik nie musi posiadać wiedzy specjalistycznej – jest ona już zawarta w samym urządzeniu. Doświadcz prostoty z cyfrowymi mikrofonami bezprzewodowymi Sennheiser SpeechLine.

Prostota w standardzie

ŁATWIEJSZA KONFIGURACJA

Najlepszy mikrofon to taki, o którym nie musimy myśleć podczas jego używania. Funkcja automatycznego zarządzania częstotliwościami pracy dokonuje skanowania środowiska pracy po uruchomieniu systemu i w czasie rzeczywistym, w celu odnalezienia wolnych częstotliwości. Nie ma potrzeby ręcznego dostrajania.

PROSTSZE DZIAŁANIE

Automatyczna regulacja poziomów głośności w celu zapewnienia znakomitej klarowności sygnału audio. Funkcja automatycznego zarządzania poziomami sygnałów audio kontroluje stopień wzmocnienia oraz czułości w celu uzyskania najlepszego stosunku sygnał/szum, w każdej sytuacji i różnych warunkach.

ŁATWIEJSZE ZARZĄDZANIE PRACĄ SYSTEMU

Oparte na oprogramowaniu monitorowanie statusu działania oraz czynności zarządzania pracą i konserwacyjne. Łatwe monitorowanie i sterowanie pracą przy użyciu oprogramowania Sennheiser Control Cockpit.

Zaufanie w niezawodności pracy i zaawansowanej technologii

AUTOMATIC INTERFERENCE MANAGEMENT

Profesjonalne rozwiązanie dla przemówień i wykładów, które będą przekazywane z jeszcze większą niezawodnością. Podczas pracy, funkcja automatycznego zarządzania zakłóceniami niezauważalnie zmienia kanał transmisji na wolny od zakłóceń, w przypadku ich stwierdzenia na aktualnie używanym.

OPTYMALNA ZROZUMIAŁOŚĆ MOWY

Jednakowa jakość dźwięków: Wstępnie skonfigurowane profile dźwiękowe oraz ustawienia, które może zmieniać użytkownik, przygotowane dla określonych obiektów lub konkretnych zastosowań.

WYGODNE ŁADOWANIE

SpeechLine Digital Wireless jest dostarczany z akumulatorami ładowanymi za pośrednictwem USB oraz najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasilaniem i określaniem dostępnego czasu pracy. Niezwykle wydajna technologia Li-Ion zapewnia wyjątkowo długą żywotność ogniwa zasilającego, sięgającą do 15 godzin pracy.

Przyszłość bez problemów

ZAAWANSOWANE 256-BITOWE SZYFROWANIE AES

Profesjonalny mikrofonowy system bezprzewodowy przewidziany do użycia dzisiaj i w przyszłości. Zapewnij poufność transmisji: unikalny klucz szyfrowania jest generowany za każdym razem, gdy mikrofon jest podłączany do odbiornika.

BEZ ZEZWOLEŃ

Działanie w paśmie nie wymagającym licencji i bez konieczności uzyskiwania pozwoleń używania systemu. Brak opłat licencyjnych i swobodna praca w paśmie 1,9 GHz. Zaleta: ten zakres częstotliwości jest wykorzystywany z znacznie mniejszym stopniu niż inne pasma, takie jak np. WiFi.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ 1,9 GHz

Pasmo częstotliwości 1,9 GHz nie jest objęte zmianami prawnymi („dywidenda cyfrowa”). Inteligentna inwestycja w pasmo częstotliwości, które będzie nadal dostępne w przyszłości.

SL HANDHELD DW

Elegancki, ale równocześnie solidny mikrofon do ręki SL Handheld DW jest zoptymalizowany pod kątem prezentacji i wykładów, gdzie każde wypowiadane słowo ma ogromne znaczenie.

CHARAKTERYSTYKA

Elegancki, ale równocześnie solidny mikrofon SL Handheld DW jest zoptymalizowany pod kątem prowadzenia prezentacji i wykładów, gdzie każde wypowiadane słowo ma ogromne znaczenie. Dzięki dwukierunkowej komunikacji między nadajnikiem a odbiornikiem, żadne ustawienia nie muszą być zmieniane w nadajniku. Funkcje automatycznego zarządzania częstotliwością transmisji oraz zakłóceniami pozwalają na wygodnie i niezawodne działanie systemu. Wyświetlacz LCD prezentuje informacje dotyczące nazwy połączenia transmisji, statusu baterii oraz jakości odbieranego sygnału. Ergonomicznie umieszczony suwak przełącznika funkcji wyciszenia sprawia, że korzystanie z mikrofonu jest bardzo wygodne. Mikrofon SL Handheld DW posiada akumulator litowo-jonowy ze stykami ładowania wyprowadzonymi na zewnątrz. Umożliwia to jego ładowanie przy użyciu ładowarki CHG 2 oraz gniazda USB.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Automatyczne zarządzanie częstotliwościami transmisji oraz zakłóceniami
 • Pojemnościowa kapsuła mikrofonowa zoptymalizowana pod kątem mowy
 • Czytelny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika
 • Długi czas pracy (do 15 godzin)
 • Zaawansowane zarządzanie energią oraz akumulator litowo-jonowy
 • Bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Zdalna kontrola pracy

W OPAKOWANIU:

 • Nadajnik mikrofonowy SL Handheld DW
 • Kapsuła MME 865 (Produkt Nr 505885, Produkt Nr 505901, Produkt Nr 505921, Produkt Nr 505911, Produkt Nr 506706)
 • Akumulator BA 10
 • Pokrowiec

Warianty produktu bez kapsuły mikrofonowej: Produkt Nr 505884, Produkt Nr 505902, Produkt Nr 505922, Produkt Nr 505912, Produkt Nr 506705

 

Dane techniczne

Mikrofon przewodowy/bezprzewodowy Mikrofon bezprzewodowy
Zastosowanie Mikrofon do ręki
Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz
Stosunek sygnał-szum > 90 dB (A)
Poziom wyjściowy > 120 dB (A)
Zasilanie Accupack lub baterie
Waga ok. 260 g wraz z kapsułą
Całkowite zniekształcenia harmoniczne (THD) 0,1 %