• SL DI 4 XLR - Zdjęcie nr 1
  SL DI 4 XLR - Zdjęcie duże nr 1
 • SL DI 4 XLR - Zdjęcie nr 2
  SL DI 4 XLR - Zdjęcie duże nr 2

SL DI 4 XLR

CYFROWY SYSTEM BEZPRZEWODOWY SPEECHLINE - DEDYKOWANY DO MOWY.
Nr. katalogowy: 505882
Zapytaj o dostępność

CYFROWY SYSTEM BEZPRZEWODOWY SPEECHLINE - DEDYKOWANY DO MOWY.

DOŚWIADCZ PROSTOTY.

Pierwszy na świecie cyfrowy mikrofon bezprzewodowy zaprojektowany specjalnie do mowy. Użytkownik nie musi posiadać wiedzy specjalistycznej – jest ona już zawarta w samym urządzeniu. Doświadcz prostoty z cyfrowymi mikrofonami bezprzewodowymi Sennheiser SpeechLine.

Prostota w standardzie

ŁATWIEJSZA KONFIGURACJA

Najlepszy mikrofon to taki, o którym nie musimy myśleć podczas jego używania. Funkcja automatycznego zarządzania częstotliwościami pracy dokonuje skanowania środowiska pracy po uruchomieniu systemu i w czasie rzeczywistym, w celu odnalezienia wolnych częstotliwości. Nie ma potrzeby ręcznego dostrajania.

PROSTSZE DZIAŁANIE

Automatyczna regulacja poziomów głośności w celu zapewnienia znakomitej klarowności sygnału audio. Funkcja automatycznego zarządzania poziomami sygnałów audio kontroluje stopień wzmocnienia oraz czułości w celu uzyskania najlepszego stosunku sygnał/szum, w każdej sytuacji i różnych warunkach.

ŁATWIEJSZE ZARZĄDZANIE PRACĄ SYSTEMU

Oparte na oprogramowaniu monitorowanie statusu działania oraz czynności zarządzania pracą i konserwacyjne. Łatwe monitorowanie i sterowanie pracą przy użyciu oprogramowania Sennheiser Control Cockpit.

Zaufanie w niezawodności pracy i zaawansowanej technologii

AUTOMATIC INTERFERENCE MANAGEMENT

Profesjonalne rozwiązanie dla przemówień i wykładów, które będą przekazywane z jeszcze większą niezawodnością. Podczas pracy, funkcja automatycznego zarządzania zakłóceniami niezauważalnie zmienia kanał transmisji na wolny od zakłóceń, w przypadku ich stwierdzenia na aktualnie używanym.

OPTYMALNA ZROZUMIAŁOŚĆ MOWY

Jednakowa jakość dźwięków: Wstępnie skonfigurowane profile dźwiękowe oraz ustawienia, które może zmieniać użytkownik, przygotowane dla określonych obiektów lub konkretnych zastosowań.

WYGODNE ŁADOWANIE

SpeechLine Digital Wireless jest dostarczany z akumulatorami ładowanymi za pośrednictwem USB oraz najbardziej nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania zasilaniem i określaniem dostępnego czasu pracy. Niezwykle wydajna technologia Li-Ion zapewnia wyjątkowo długą żywotność ogniwa zasilającego, sięgającą do 15 godzin pracy.

Przyszłość bez problemów

ZAAWANSOWANE 256-BITOWE SZYFROWANIE AES

Profesjonalny mikrofonowy system bezprzewodowy przewidziany do użycia dzisiaj i w przyszłości. Zapewnij poufność transmisji: unikalny klucz szyfrowania jest generowany za każdym razem, gdy mikrofon jest podłączany do odbiornika.

BEZ ZEZWOLEŃ

Działanie w paśmie nie wymagającym licencji i bez konieczności uzyskiwania pozwoleń używania systemu. Brak opłat licencyjnych i swobodna praca w paśmie 1,9 GHz. Zaleta: ten zakres częstotliwości jest wykorzystywany z znacznie mniejszym stopniu niż inne pasma, takie jak np. WiFi.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ 1,9 GHz

Pasmo częstotliwości 1,9 GHz nie jest objęte zmianami prawnymi („dywidenda cyfrowa”). Inteligentna inwestycja w pasmo częstotliwości, które będzie nadal dostępne w przyszłości.

SL DI 4 XLR

SL DI 4 XLR to czterowejściowy przedwzmacniacz Dante, który jest idealnym interfejsem dla czterech odbiorników mikrofonów bezprzewodowych lub też dodania wejść mikrofonowo-liniowych do systemu Dante.

CHARAKTERYSTYKA

SL DI 4 XLR to czterowejściowy przedwzmacniacz Dante, który jest idealnym interfejsem dla odbiorników mikrofonów bezprzewodowych lub też dodania wejść mikrofonowo-liniowych do systemu Dante. Niewielkie wymiary SL DO 4 XLR pozwala na zmontowanie go praktycznie w każdym miejscu, co ułatwia umieszczenie go blisko źródeł audio, a tym samym zminimalizowanie analogowego okablowania, które jest podatne na zakłócenia. Przedwzmacniacz SL DI 4 XLR posiada cztery symetryczne wejścia mikrofonowo-liniowe. Za pośrednictwem oprogramowania można włączyć w nim zasilanie fantomowe +48V oraz ustawić 8 różnych poziomów wzmocnienia sygnału. Kontrolki na ścianie przedniej wskazują wzmocnienie w każdym z kanałów oraz status zasilania fantomowego. Dzięki nim łatwo zdiagnozować oraz rozwiązać ewentualne problemy. Przedwzmacniacz SL DI 4 XLR ma dwa złącza sieciowe, które umożliwiają tworzenie łańcuchowych połączeń Dante. Dante Daisy Chaining ułatwia tworzenie infrastruktury systemu składającego się z wielu SL DI 4 XLR podłączonych do przełącznika sieciowego przy wykorzystaniu jednego połączenia CAT 5. Tym połączeniem łańcuchowym może być również przekazywane zasilanie. Przedwzmacniacz XL DI 4 XLR jest zasilany za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza +12VDC lub dowolnego przełącznika sieciowego z funkcją PoE. Wszystkie regulowane parametry, takie jak wzmocnienie sygnałów mic/line czy zasilanie fantomowe są kontrolowane za pośrednictwem oprogramowania.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Cztery symetryczne wejścia XLR mic/line z filtrowaniem RF
 • Indywidualnie regulowane wzmocnienie w każdym kanale za pośrednictwem oprogramowania
 • Zasilanie za pośrednictwem kabla sieciowego (PoE) zgodne z 802.3af, umożliwiające współpracę z każdym przełącznikiem sieciowym z funkcją PoE lub też za pośrednictwem zewnętrznego zasilacza sieciowego +12 VDC
 • Dostępność zasilania fantomowego +48V – możliwość współpracy ze wszystkimi typami mikrofonów pojemnościowych, które są zwykle wykorzystywane w stacjonarnych systemach AV.
 • Zasilanie fantomowe jest indywidualnie włączane w każdym kanale za pośrednictwem oprogramowania
 • Kontrolki LED pozwalają na łatwą identyfikację statusu pracy SL DI 4 XLR
 • Funkcjonalność Dante Daisy Chaining umożliwia łączenie wielu przedwzmacniaczy SL DI 4 XLR przy wykorzystaniu jednego toru CAT 5 z przełącznikiem Ethernet