QSC KS112

NOWOŚĆ
KS112
Numer katalogowy: QKS112
Ultrakompaktowy aktywny subwoofer do zastosowań instalacyjnych i rozrywkowych o mocy 2000 W

Opis

Obok wprowadzonego wcześniej kardioidalnego subwoofera KS212C, KS112 jest drugim modelem w serii subwooferów KS. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu, wysokiej klasy wzmacniaczowi i zaawansowanemu procesorowi DSP, nowy model doskonale sprawdzi się w zastosowaniach instalacyjnych i rozrywkowych, w których kluczowe znaczenie mają najwyższa jakość dźwięku i mobilność.

KS112 to subwoofer o konstrukcji pasmowo-przepustowej o wyjątkowej mobilności. Został wyposażony w jeden 12-calowy przetwornik, który jest zasilany przez moduł wzmacniacza o konstrukcji klasy D zapewniający moc szczytową 2000 watów. Procesor DSP zapewnia crossover o zmiennych ustawieniach, możliwość zapisywania/wczytywania scen dla typowych zastosowań subwoofera.

Dwa gniazda z gwintami M20 zapewniają stabilne połączenia z nagwintowanymi tyczkami głośnikowymi, pozwalając na wykorzystanie subwoofera w pozycji pionowej lub poziomej (tyczka nie jest dołączona do zestawu). Obudowa jest zrobiona ze sklejki brzozowej najwyższej jakości i wyposażona w wysokiej jakości kółka o niskim poziomie hałasu. 

Muzycy, zespoły, mobilni DJ-e, integratorzy systemów, producenci i firmy rentalowe docenią wydajność KS112 w szerokim zakresie zastosowań - szczególnie w połączeniu z mikserami z serii TouchMix, jako uzupełnienie serii KS lub w połączeniu z głośnikami serii K.2. KS112 jest objęty 6-letnią międzynarodową gwarancją QSC, obowiązującą po zarejestrowaniu produktu.

 

Dane techniczne

Rodzaj systemuSystem live
ZastosowanieNagłośnienie stacjonarne, nagłośnienie mobilne
Konfiguracja1 x 12"
Moc2000 W (peak)
Obudowa15-milimetrowa sklejka brzozowa
Konstrukcjapasmowo-przepustowa szóstego rzędu
Przetwornik wysokich częstotliwości1x 12"
Klasa pracyD
Złącza wejściowe2 x locking XLR/F ¼” "mix"
Złącza wyjściowe2 x XLR/M
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)128 dB (peak)
Pasmo przenoszenia41 Hz - 108 Hz (-6 dB), 38 Hz - 121 Hz (-10 dB)
Wskaźniki2 x wskaźnik zasilania LED (z przodu i tyłu), wskaźnik LED sygnału wejściowego, wskaźnik LED aktywnego limitera
Gniazdo statywu2x M20 (z góry i z boku)
Wymiary622 × 394 × 616 mm
Waga28,4 kg (34,5 kg z opakowaniem)
KolorCzarny
ChłodzenieNiskoszumowy wentylator o zmiennej prędkości
Wzmacniacz2000 W (peak), klasa D
  • Sennheiser
  • Neumann
  • Alcons
  • QSC
  • AVE
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill