• Q-SYS Core 110f - Zdjęcie nr 1
  Q-SYS Core 110f - Zdjęcie duże nr 1
 • Q-SYS Core 110f - Zdjęcie nr 2
  Q-SYS Core 110f - Zdjęcie duże nr 2
 • Q-SYS Core 110f - Zdjęcie nr 3
  Q-SYS Core 110f - Zdjęcie duże nr 3
 • Q-SYS Core 110f - Zdjęcie nr 4
  Q-SYS Core 110f - Zdjęcie duże nr 4

Q-SYS Core 110f

Kompleksowe rozwiązanie zarówno dla małych projektów tworzonych w jednym obiekcie, jak również w przypadku największych wdrożeń obejmujących instalacje formatu Enterpise.
Nr. katalogowy: QCORE 110F
Zapytaj o dostępność

Kompleksowe rozwiązanie zarówno dla małych projektów tworzonych w jednym obiekcie, jak również w przypadku największych wdrożeń obejmujących instalacje formatu Enterpise.

System Q-SYS™

Seria Unified Core

Jednostki centralne - Q-SYS Core - Q-SYS™ Core 1100

Q-SYS™ Core 110f jest najnowszym dodatkiem do rodziny Q-SYS Core, stanowiącym kompleksowe rozwiązanie zarówno dla małych projektów tworzonych w jednym obiekcie, jak również w przypadku największych wdrożeń obejmujących instalacje formatu Enterpise. Ciągłość wykorzystania oprogramowania Q-SYS na platformie DSP sprawia, że Q-SYS Core 110f realizuje wszystkie dostępne funkcje, które są dostępne w całej platformie Q-SYS. Mniejszy wariant Core jest odpowiedni zwłaszcza do:

 • eliminowania echa akustycznego oraz wzmocnienia dźwięku w małych i dużych salach konferencyjnych oraz wielofunkcyjnych
 • wzmocnienia dźwięku w takich miejscach jak obiekty kultu religijnego czy teatry
 • użycia w systemach nagłośnieniowych zapewniających tło muzyczne
 •  wykorzystania w rozległych systemach przywoławczych na lotniskach, centrach kongresowych czy szpitalach.


Właściwości

 • Wiodąca w klasie funkcjonalność I/O: Core 110f posiada 24 wejść/wyjść + USB, równoczesna dostępność rozwiązań POTS oraz VoIP zapewnia najlepszy stosunek poniesionego kosztu do obecności I/O w jednym SKU; jednym zintegrowanym urządzeniu dostępnym na rynku.
 • 8 kanałów Flex: Niemalże cała elastyczność rozwiązań DSP dostępnych na kartach rozszerzeń, bez konieczności używania wielu jednostek SKU oraz zamawiania określonych opcji.
 • Prawdziwa integracja oprogramowania IT: Platforma Q-SYS Software jest rozwiązaniem w pełni otwartym na integrację IT, które jest wolne od stałych ograniczeń sprzętowych występujących w konkurencyjnych produktach. Możliwe jest korzystanie z wyższego poziomu funkcjonalności, takiego jak trasowanie Layer 3, integracja serwera kontaktów LDAP, monitoring SNMP i znacznie więcej.
 • Pakiet aplikacji z grupy technologii konferencyjnej opartych na oprogramowaniu: stworzone od podstaw i będące w posiadaniu QSC oprogramowanie, z możliwościami jego dalszego udoskonalania i bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń. Pakiet zawiera następną generację programu eliminowania echa akustycznego (AEC), wielostanowiskowe instancje telefonów programowych SIP, a także rozwiązania Gain Sharing oraz Gating Automixers.
 • Ujednolicona platforma programowa: Integratora czeka tylko jedna inwestycja w szkolenie obejmujące jedno kompleksowe narzędzie programowe, zamiast konieczności uczenia się kilku platform, które znajduje zastosowanie w przypadku małych i dużych systemów.

Dane techniczne

Rodzaj systemu System instalacyjny
Zastosowanie Stacjonarne
Obudowa 1U
Wymiary 44 x 483 x 282,5 mm
Waga 5 kg
Kanały 24 (8 wejść analogowych, 8 wyjść analogowych, 8 analogowych flex in/out), 16x16 USB audio