• Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie nr 1
  Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 1
 • Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie nr 2
  Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 2
 • Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie nr 3
  Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 3
 • Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie nr 4
  Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 4
 • Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie nr 5
  Sennheiser MKE 200 Mobile Kit - Zdjęcie duże nr 5

Sennheiser MKE 200 Mobile Kit

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny MKE 200 zawiera mikrofon kierunkowy MKE 200 firmy Sennheiser, uchwyt do smartfona, a także ministatyw Manfrotto PIXI
Nr. katalogowy: 509256
Zapytaj o dostępność

Zaprojektowany dla vlogerów i twórców treści zestaw mobilny MKE 200 zawiera mikrofon kierunkowy MKE 200 firmy Sennheiser, uchwyt do smartfona, a także ministatyw Manfrotto PIXI

Zestaw mobilny MKE 200 łączy funkcjonalność z wydajnością, zapewniając doskonałe wrażenia z vlogowania i tworzenia contentu wideo. Ulepsz swój dźwięk i wideo za pomocą tych trzech podstawowych narzędzi:

MKE 200 to kompaktowy nakamerowy mikrofon kierunkowy, który zapewnia ostrość i szczegółowość nagrań audio. Zintegrowana osłona przeciwwietrzna i wewnętrzne mocowanie amortyzujące pomagają zapobiegać przenoszeniu szumów z obudowy i hałasowi powodowanemu przez wiatr, a dostarczone kable TRS i TRRS 3,5 mm zapewniają kompatybilność z aparatami DSLR/M i urządzeniami mobilnymi.

Uchwyt do smartfona jest wykonany z litego aluminium i ma miękkie gumowe uchwyty, które zapewniają bezpieczne dopasowanie do prawie wszystkich telefonów komórkowych. Pokrętło z blokadą 180 stopni umożliwia pozycjonowanie w orientacji pionowej lub poziomej, dzięki czemu można z łatwością przełączać się z jednego współczynnika proporcji na inny.

Manfrotto PIXI to wytrzymały, lekki mini statyw z głowicą kulową z przyciskiem blokującym, który umożliwia ustawienie i zablokowanie głowicy kulowej jednym płynnym, intuicyjnym ruchem. Gumowe antypoślizgowe stopki zapewniają stabilność na większości powierzchni, a składane nóżki umożliwiają wygodne prowadzenie vlogów z ręki, co zwiększa stabilność Twoich filmów.

Twórcom, którzy szukają doskonałego rozwiązania mobilnego, zestaw MKE 200 Mobile Kit zapewnia odpowiedni zestaw narzędzi do produkcji treści lepszej jakości.

Najważniejsze cechy

 • Zestaw mobilny idealny dla vlogerów i twórców treści w ruchu
 • Mikrofon MKE 200 posiada zintegrowaną osłonę przeciwwiatrową i uchwyt amortyzujący
 • Uchwyt do smartfona z uchwytem na zimną stopkę umożliwia orientację pionową lub poziomą
 • Statyw Manfrotto PIXI Mini wyposażony jest w głowicę kulową z blokadą za pomocą przycisku, umożliwiającą odpowiednie ustawienie
 • Trwale skonstruowane komponenty, które wytrzymują codzienne użytkowanie

Zaprojektowany do podróży

Kompaktowy i wygodny zestawu sprawdzi się jako codzienny towarzysz dla twórców w ruchu. Uchwyt smartfonowy i statyw Manfrotto PIXI pozwalają na szybkie i stabilne ustawienie, podczas gdy MKE 200 poprawia rejestrowany dźwięk w każdym środowisku. Wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i etui, zestaw mobilny MKE 200 został zaprojektowany tak, aby można go było wszędzie ze sobą zabrać.

Elastyczność i kontrola

Mobilne tworzenie treści polega na szczegółach, a regulacja uchwytu smartfona i Manfrotto PIXI sprawiają, że jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Blokowany mechanizm obrotowy na uchwycie smartfona umożliwia orientację pionową lub poziomą, a głowica kulowa PIXI z przyciskiem umożliwia dalsze precyzyjne dostrojenie. Po prostu zamontuj telefon komórkowy pionowo lub poziomo i użyj PIXI, aby dostosować sprzęt do swoich upodobań.

Jakość ponad wszystko

Solidnie wykonany z litego aluminium z miękkimi gumowymi uchwytami, uchwyt smartfonowy jest wykonany tak, aby uzupełniać jakość MKE 200, z której znana jest firma Sennheiser. Dodaj solidność Manfrotto PIXI i skorzystaj z zestawu mobilnego, który jest zbudowany tak, aby był trwały.

Co w zestawie?

 • Mikrofon kierunkowy MKE 200
 • Mini statyw Manfrotto PIXI
 • Uchwyt do smartfona Sennheiser
 • Blokowalny kabel spiralny 3,5 mm TRS - TRS
 • Blokowalny kabel spiralny 3,5 mm TRS - TRRS
 • Osłona przeciwwietrzna
 • Etui do przechowywania

Dane techniczne

Mikrofon przewodowy/bezprzewodowy Mikrofon przewodowy
Zastosowanie Mikrofon typu shotgun, Mikrofon do smartfona
Przetwornik mikrofonowy wstępnie spolaryzowany mikrofon pojemnościowy
Charakterystyka kierunkowości superkardioidalna
Pasmo przenoszenia 40-20000 Hz
Kolor czarny
Zasilanie z urządzenia
Wymiary 69 x 60 x 39 mm
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 120 dB
Czułość -33 dB V/Pa