• Samson XP106 - Zdjęcie nr 1
  Samson XP106 - Zdjęcie duże nr 1
 • Samson XP106 - Zdjęcie nr 2
  Samson XP106 - Zdjęcie duże nr 2
 • Samson XP106 - Zdjęcie nr 3
  Samson XP106 - Zdjęcie duże nr 3
 • Samson XP106 - Zdjęcie nr 4
  Samson XP106 - Zdjęcie duże nr 4

Samson XP106

Przenośny bezprzewodowy system PA z możliwością ładowania
Nr. katalogowy: SAXP106
Zapytaj o dostępność

Przenośny bezprzewodowy system PA z możliwością ładowania

Poznaj wszystkie możliwości
Przenośny system nagłośnienia Samson Expedition XP106 jest wyposażony w niesamowite funkcje, w tym łączność Bluetooth i wbudowany 4-kanałowy mikser. Jest również wyposażony w przewodowy ręczny mikrofon dynamiczny, który zapewnia improwizowane występy i profesjonalne prezentacje w dowolnym środowisku. Taka wszechstronność w połączeniu z czystym, wyraźnym dźwiękiem sprawia, że XP106 jest rozwiązaniem typu „wszystko w jednym” do sal lekcyjnych, konferencji, grup wycieczkowych, przyjęć, a także do różnorodnych zastosowań zewnętrznych.

Świetny dźwięk... Wszędzie
XP106 jest wyposażony w 6-calowy głośnik niskotonowy i 1-calowy przetwornik wysokotonowy i zapewnia nieskazitelny dźwięk w pełnym zakresie. XP106 jest zasilany lekkim 100-watowym wzmacniaczem klasy D, doskonale dopasowanym do przetworników pod kątem wysokiej wydajności i niskiego poboru prądu. Wewnętrzny akumulator urządzenia zwiększa również przenośność systemu, umożliwiając do 20 godzin ciągłej pracy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest doskonały dźwięk.

Nawiąż połączenia
4-kanałowy mikser XP106 oferuje wiele opcji wejściowych z oddzielnymi regulatorami poziomu, w tym kanał combo XLR-1/4" (w tym dynamiczny mikrofon ręczny w zestawie lub inne urządzenia mikrofonowe/liniowe), kanał 1/4" (gitary i inne urządzenia liniowe), kanał 1/8" (odtwarzacze MP3, klawiatury itp.) oraz Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki ze smartfona, tabletu lub laptopa. XP106 ma również wyjście liniowe do kaskadowania wielu systemów razem i rozszerzania dźwięku, a także przełącznik Music/Speech do optymalizacji wyjścia EQ do odtwarzania mowy lub muzyki. System ma nawet port USB Wireless do integracji cyfrowego systemu bezprzewodowego Samson Stage XPD1 USB (nie wchodzi w skład zestawu) i utworzenia całkowicie bezprzewodowego rozwiązania.

Dynamiczna nauka
XP106 jest idealny dla nauczycieli, profesorów, instruktorów i wykładowców. Dołączony mikrofon przewodowy umożliwia nauczycielom prowadzenie dynamicznych prezentacji i dotarcie do słuchaczy. Ponadto 100 watów mocy systemu jest w stanie wypełnić średnie i duże sale lekcyjne wyjątkowym dźwiękiem, a jego lekka konstrukcja, wygodny górny uchwyt do przenoszenia i 20 godzin pracy na baterii sprawiają, że XP106 jest idealny dla przewodników wycieczek i mobilnych wykładowców.

Wyprawa w plener
Niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie podwórkowej, pikniku firmowym, czy po prostu relaksujesz się przy basenie, XP106 zapewnia wspaniałe wrażenia podczas słuchania muzyki na świeżym powietrzu. Sparuj XP106 ze smartfonem lub tabletem przez Bluetooth i graj na imprezie, będąc w środku całej zabawy. Użyj przewodowego mikrofonu, aby wygłaszać przemówienia, toasty i inne ogłoszenia upamiętniające uroczystość z rodziną i przyjaciółmi. A dzięki 20-godzinnej baterii możesz imprezować do późna w nocy.

Zastosowanie w biznesie
Dzięki XP106 Twój głos będzie słyszalny w każdej sali konferencyjnej. Od prezentacji PowerPoint i demonstracji produktów po spotkania i imprezy firmowe, XP106 zapewnia potężny, pełnozakresowy dźwięk, aby przekazać Twoje pomysły w jasny, zwięzły sposób. Głośniki mogą korzystać z przewodowego mikrofonu lub stereofonicznego wejścia Aux 1/8" systemu, które można wykorzystać do wzmocnienia dźwięku z odtwarzacza MP3 lub prezentacji komputerowej. XP106 jest szybki i łatwy w konfiguracji, co pozwala od razu przejść do interesów.

Od koncertów po karaoke
Jeśli chodzi o muzykę na żywo, XP106 jest idealny do małych pomieszczeń, takich jak kawiarnie i studia. Poza dołączonym mikrofonem, wbudowany mikser systemu pozwala na włączenie do miksu gitar, klawiszy i innych instrumentów. XP106 doskonale nadaje się również do imprez karaoke. Używaj jednocześnie kanałów Bluetooth i mikrofonu, aby stworzyć noc zabawy karaoke, której nigdy nie zapomnisz.

Nadaje się do fitnessu
Idealnie dopasowany do zastosowań fitness, XP106w może z łatwością zapewnić moc i wydajność potrzebną do prowadzenia małych zajęć jogi i studiów tańca. XP106w doskonale sprawdza się również w metodach ćwiczeń o wyższej intensywności, takich jak aerobik na świeżym powietrzu, zumba i CrossFit. Użyj Bluetooth lub stereofonicznego kanałów Aux 1/8" (odtwarzacz MP3), aby włączyć swoje ulubione listy odtwarzania do ćwiczeń lub wykorzystaj bezprzewodowy mikrofon, aby zmotywować grupę.

Wysokiej jakości komponenty, wszechstronne funkcje, wygodna przenośność i zaangażowanie firmy Samson w dźwięk najwyższej jakości sprawiają, że Samson Expedition XP106 jest doskonałym pojedynczym rozwiązaniem systemowym dla szerokiej gamy zastosowań nagłośnieniowych.

Kluczowe cechy:

 • Uniwersalny, lekki przenośny system PA, który waży zaledwie 9,5 kg
 • Wewnętrzny akumulator zapewnia do 20 godzin ciągłej pracy
 • Łączność Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania muzyki
 • Zawiera przewodowy ręczny mikrofon dynamiczny
 • 2-drożna obudowa głośnika z 6-calowym głośnikiem niskotonowym
 • 1-calowy przetwornik wysokiej częstotliwości
 • Wzmacniacz klasy D wytwarza 100 watów mocy
 • Mikser 4-kanałowy
 • Wejście combo XLR-1/4" dla mikrofonów i innych urządzeń liniowych
 • Wejście 1/4" dla gitar i innych urządzeń liniowych
 • Wejście stereo Aux 1/8" umożliwia podłączenie urządzeń stereo (odtwarzacze MP3, klawiatury itp.)
 • Wyjście liniowe do kaskadowania wielu systemów razem
 • Przełącznik Muzyka/Mowa do optymalizacji korektora wyjściowego dla odtwarzania mowy lub muzyki
 • Port bezprzewodowy USB do użytku z cyfrowym systemem bezprzewodowym Samson Stage XPD1 USB (sprzedawany oddzielnie)
 • Wskaźnik LED poziomu naładowania baterii
 • Zintegrowany uchwyt do przenoszenia
 • 1 stojak na głośnik 3/8"

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj systemu Bezprzewodowy system nagłośnieniowy, Zestaw głośnikowy aktywny
Zastosowanie Nagłośnienie mobilne, Do instrumentów
Konfiguracja 1x6" + 1x4''
Moc 100 W
Konstrukcja Kolumna przenośna
Przetwornik wysokich częstotliwości 1''
Przetwornik niskich częstotliwości 6"
Klasa pracy D
Wymiary 51 x 34 x 34 cm
Waga 9,5 kg