• Samson Expedition XP150 - Zdjęcie nr 1
  Samson Expedition XP150 - Zdjęcie duże nr 1
 • Samson Expedition XP150 - Zdjęcie nr 2
  Samson Expedition XP150 - Zdjęcie duże nr 2
 • Samson Expedition XP150 - Zdjęcie nr 3
  Samson Expedition XP150 - Zdjęcie duże nr 3
 • Samson Expedition XP150 - Zdjęcie nr 4
  Samson Expedition XP150 - Zdjęcie duże nr 4

Samson Expedition XP150

Przenośny system nagłośnienia o mocy 150W
Nr. katalogowy: SAXP150
Zapytaj o dostępność

Przenośny system nagłośnienia o mocy 150W

Bardziej mobilny niż kiedykolwiek
Expedition XP150 to rozwiązanie PA, które łączy potężny dźwięk stereo z mobilnością i prostotą. Dzięki sprytnej konstrukcji XP150 można złączyć w pojedynczą bryłę, która waży tylko 11 kg. Idealny dla szkół, konferencji i prezentacji, a także dla muzyków i piosenkarzy, XP150 oferuje najlepszy przenośny dźwięk.

Wyjmowany 5-kanałowy mikser zasila XP150 150-watowym (2 x 75) wzmacniaczem klasy D. Mikser posiada trzy kanały Mic/Line z wejściami XLR i 1/4", co pozwala na podłączenie mikrofonów lub źródeł liniowych. Zawiera również jeden kanał wejściowy stereo 1/4" i 1/8" (3,5 mm) do podłączania urządzeń zewnętrznych takich jak odtwarzacze MP3, instrumenty klawiszowe itp. Jest też wbudowany procesor efektów cyfrowych, który dodaje cyfrową obróbkę głosu lub instrumentu. Każdy kanał posiada 2-zakresowe (tony niskie i wysokie) elementy sterujące.

Dwudrożne głośniki XP150 zapewniają czysty, potężny dźwięk stereo. Wytwarzają głębokie tony basowe, a także czystą dyspersję i głośny, przejrzysty dźwięk, dzięki 6-calowym głośnikom niskotonowym i niestandardowym 1-calowym przetwornikom HF z pokryciem 60 x 90°. Aby zapewnić elastyczność użytkowania, te odporne na uderzenia plastikowe obudowy z ABS są wyposażone w zintegrowane uchwyty do stojaków głośnikowych 1 3/8", które mogą być używane z lekkimi stojakami głośnikowymi Samson LS2 (sprzedawanymi osobno), a także jako monitory podłogowe.

XP150 wyróżnia się jako kompletny przenośny system PA, który jest idealny do małych i średnich zastosowań muzycznych, edukacyjnych, biznesowych i rekreacyjnych.

Mobilna muzyka

Niezależnie od tego, czy jesteś piosenkarzem i autorem piosenek koncertującym w kawiarni, pełnym zespołem ćwiczącym w kameralnej przestrzeni prób, czy też DJ-em zabawiającym ludzi w małym klubie lub barze, XP150 zapewni, że Twoje brzmienie będzie dobrze dopasowane do Twojej przestrzeni. Ponadto głośniki systemu doskonale nadają się do różnych występów muzycznych, gdy są używane jako monitory podłogowe.

Wykonują swoją robotę
Z XP150 Twój głos będzie słyszalny zarówno w sali konferencyjnej, jak i na scenie. XP150 to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów prowadzących wszelkiego rodzaju prezentacje. Bez względu na zastosowanie (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy firmowe itp.), XP150 pozwala przekazać swoje pomysły w jasny, zwięzły sposób i lepiej wykonywać swoją pracę. Wejście stereo 1/8 cala (3,5 mm) umożliwia również odtwarzaczowi MP3 odtwarzanie klipów audio i promowanie bardziej interaktywnego słuchania dla dowolnej publiczności.

Edukacja z XP150
Oprócz tego, że uczniowie, nauczyciele i profesorowie mogą używać XP150 w takich samych sytuacjach jak profesjonaliści (prezentacje, odtwarzanie dźwięku), system posiada pewne funkcje unikalne dla edukacji muzycznej. Jest idealny do kierowania małymi i średnimi zespołami instrumentalnymi i pomoże dyrygentom utrzymać przy sobie nawet perkusistów. Dzięki wejściu stereo 1/4" i 1/8" (3,5 mm) w mikserze soliści i małe zespoły mogą ćwiczyć razem z instrumentami klawiszowymi, automatami perkusyjnymi lub odtwarzaczami MP3/CD. A odtwarzając te urządzenia zewnętrzne, XP150 sprawia, że analiza nagranej muzyki jest łatwiejsza i bardziej interaktywna.

Rozrywka na zewnątrz
Mobilność XP150 czyni go idealnym do niezliczonych zastosowań rekreacyjnych. Dla instruktora XP150 jest idealny do prowadzenia zajęć z ćwiczeń/jogi w klubach fitness. Imprezy w domu, imprezy sportowe i kwestie nagłośnienia w tłumie mają teraz bardziej praktyczną i wciąż niezwykle przenośną alternatywę dla megafonu.

Samson Expedition XP150 sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagany jest mniejszy system PA i doskonały dźwięk.

Kluczowe funkcje:

 • Możliwość złączenia w jedną przenośną jednostkę, która waży 11 kg
 • Podwójne 2-drożne obudowy głośników z 6-calowymi głośnikami niskotonowymi i 1-calowymi przetwornikami HF
 • Lekki wzmacniacz klasy D wytwarza 2 x 75 watów mocy stereo
 • Zdejmowany 5-kanałowy mikser
 • Trzy wejścia Mic/Line (XLR i jack 1/4") dla urządzeń o poziomie mikrofonowym i liniowym
 • Wejście stereo 1/4" i 1/8" dla odtwarzaczy MP3, klawiatur i nie tylko
 • Regulacja tonów niskich i wysokich na każdym kanale
 • Wewnętrzny procesor efektów cyfrowych
 • Zasilanie fantomowe mikrofonów pojemnościowych
 • Trwała, odporna na uderzenia plastikowa konstrukcja ABS
 • Zintegrowany stojak na 1 3/8" głośnika
 • Konstrukcja umożliwiająca używanie głośników jako monitorów podłogowych
 • W zestawie dwa 10-calowe kable głośnikowe

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj systemu Zestaw głośnikowy pasywny
Zastosowanie Nagłośnienie mobilne
Konfiguracja 1x 6", 1x 4"
Moc 150 W
Obudowa ABS
Konstrukcja Kolumna przenośna
Przetwornik wysokich częstotliwości 1''
Przetwornik niskich częstotliwości 6"
Klasa pracy D
Pokrycie pionowe 60 stopni
Pokrycie poziome 90 stopni
Wymiary 45,7 x 48,3 x 31,7 cm
Waga 12,6 kg
Kolor szary