• QSC E118SW - Zdjęcie nr 1
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 1
 • QSC E118SW - Zdjęcie nr 2
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 2
 • QSC E118SW - Zdjęcie nr 3
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 3
 • QSC E118SW - Zdjęcie nr 4
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 4
 • QSC E118SW - Zdjęcie nr 5
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 5
 • QSC E118SW - Zdjęcie nr 6
  QSC E118SW - Zdjęcie duże nr 6

QSC E118SW

Subwoofer o wysokiej sprawności, wyposażony 18" przetwornik niskotonowy.
Nr. katalogowy:
Zapytaj o dostępność

Subwoofer o wysokiej sprawności, wyposażony 18" przetwornik niskotonowy.

E118sw to wysokowydajny subwoofer z bezpośrednim promieniowaniem z pojedynczym, 800-watowym, 18-calowym głośnikiem niskotonowym z aluminiową ramą. Został zaprojektowany do tworzenia miażdżącego dołu do występów na żywo z perkusją i basem w PA lub do wysokoenergetycznej muzyki tanecznej. Gwintowane gniazdo na tyczkę M20 i tyczka głośnika są przeznaczone do użytku jako sub/satelitą z każdym dwudrożnym modelem serii E. Do zastosowań przenośnych zawiera punkty mocowania dla czterech opcjonalnych kółek. 4-omowa impedancja subwoofera oznacza, że pojedynczy głośnik niskotonowy może być optymalnie zasilany przez tańszy wzmacniacz.

Seria E

Seria składa się z pasywnych kolumn głośnikowych przeznaczonych do użycia w systemach nagłośnieniowych wykorzystywanych przez różnego typu artystów podczas występów na żywo, w tym DJ-ów, do odtwarzania muzyki tanecznej czy też w klubach karaoke. Kolumny głośnikowe z serii E będą świetnie działać z dowolnym dobrej jakości profesjonalnym wzmacniaczem mocy. Natomiast w celu uzyskania najlepszej wydajności pracy i dostępnych opcji konfiguracji najlepiej skorzystać z rozwiązań jakie zapewnia oferta QSC Entertainment System. Współczesne aktywne kolumny głośnikowe w celu uzyskania najwyższego poziomu swej wydajności powinny współpracować z cyfrowymi procesorami sygnałowymi (DSP), które pozwalają na ich precyzyjne wysterowanie. Współpraca ze wzmacniaczami QSC GXD czy PLD lub z mikserem cyfrowym QSC TouchMix sprawia, że kolumny głośnikowe z serii E mogą skorzystać na funkcjonalności oferowanej przez zaawansowany moduł DSP, który jest dostępny w tych urządzeniach. QSC opracowało specjalne ustawienia DSP dla głośników serii E dla wszystkich trzech platform. Te ustawienia zapewniają wsparcie dla różnego typu aplikacji, włączając w to koncertowe zestawy nagłośnieniowe (bez oraz z subwooferami), systemy monitoringu scenicznego, instalacje do muzyki tanecznej oraz karaoke.

E Series Entertainment System

Wykorzystanie ustawień i opcji dostępnych w module zaawansowanego cyfrowego procesora efektów dostępnych we wzmacniaczach QSC GXD oraz PLD lub mikserach cyfrowych TouchMix pozwala na szybkie i łatwe skonfigurowanie oraz zestrojenie całego systemu.

 • Niezawodność oraz trwałość działania
 • Wysoka moc wyjściowa, profesjonalny dźwięk o mocy ciągłej 800 W
 • Powłoka z farby strukturalnej zapewniająca wysoką odporność na uszkodzenia
 • Perforowana siatka stalowa wyściełana gąbką
 • E18SW zawiera tyczkę głośnikową

Informacje dodatkowe

Dane techniczne

Rodzaj systemu Zestaw głośnikowy pasywny, Subwoofer
Konfiguracja 1x18"
Moc 800 W
Przetwornik niskich częstotliwości 18"
Pokrycie poziome 75 stopni
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 133 dB
Gniazda 2x NL4
Pasmo przenoszenia 37 – 230 Hz
Wymiary 590x616x605 mm
Waga 43 kg
Impedancja 4 omy
Czułość 98dB, 1W@1m