• Neumann NDH 30 - Zdjęcie nr 1
  Neumann NDH 30 - Zdjęcie duże nr 1
 • Neumann NDH 30 - Zdjęcie nr 2
  Neumann NDH 30 - Zdjęcie duże nr 2
 • Neumann NDH 30 - Zdjęcie nr 3
  Neumann NDH 30 - Zdjęcie duże nr 3
 • Neumann NDH 30 - Zdjęcie nr 4
  Neumann NDH 30 - Zdjęcie duże nr 4
 • Neumann NDH 30 - Zdjęcie nr 5
  Neumann NDH 30 - Zdjęcie duże nr 5

Neumann NDH 30

Najnowsze otwarte studyjne słuchawki marki Neumann.
Nr. katalogowy:
Zapytaj o dostępność

Najnowsze otwarte studyjne słuchawki marki Neumann.

PRZENOŚNY DŹWIĘK REFERENCYJNY
NDH 30 to wokółuszne słuchawki o otwartej konstrukcji, które charakteryzują się wyjątkową rozdzielczością i precyzyjnym obrazowaniem stereo z ostrą jak brzytwa lokalizacją. Liniowa scena dźwiękowa i doskonała reakcja na transjenty sprawiają, że słuchawki sprawdzają się w najbardziej wymagających zastosowaniach, takich jak miksowanie i mastering.

W krótkim czasie od premiery, otwarte słuchawki NDH 30 zostały podstawowymi słuchawkami referencyjnymi w wielu studiach na całym świecie. Jednym z kluczowych czynników sukcesu tego modelu jest zgodność dźwięku z monitorami studyjnymi Neumann z linii KH. NDH 30 oferują tę samą liniową charakterystykę co głośniki, co sprawia, że te słuchawki są niezawodnym narzędziem do monitorowania, miksowania i masteringu, a także doskonałym punktem odniesienia w kwestii brzmienia. Ponadto precyzyjna trójwymiarowa scena powoduje, że NDH 30 sprawdzają się również podczas produkcji dźwięku binauralnego. 

Klucz do sukcesu

Wysokiej jakości konstrukcja NDH 30 ze stali sprężynowej i aluminium, a także wysoki komfort użytkowania są w dużej mierze takie same jak w przypadku zamkniętych NDH 20 – pierwszych słuchawek marki Neumann. Jednakże NDH 30 mają konstrukcję otwartą, co oznacza, że dynamiczne przetworniki 38 mm działają jak dipole akustyczne. Pozwala to na optymalne wykorzystanie ich świetnych właściwości dźwiękowych: niezwykle szybka reakcja na transjenty, precyzyjny bas, niepodkoloryzowana średnica i przejrzyste wysokie tony. Innymi słowy, NDH 30 nie podbarwiają dźwięku, ale odtwarzają sygnał 1:1.

Bezkompromisowa precyzja

NDH 30 swoją doskonałą liniowość zawdzięczają między innymi absorberom, selektywnym pod względem częstotliwości, które eliminują nadmierne akcentowanie wysokich częstotliwości, prowadzące do błędnych decyzji dotyczących miksu w wielu innych słuchawkach. Na przykład NDH 30 dokładnie pokaże, czy głos jest stłumiony, czy też wymaga de-essera.

Rozdzielczość przestrzenna również jest imponująca. NDH 30 umożliwia ostrą jak brzytwa lokalizację w panoramie stereo i uwydatnia głębię miksu. Aby zminimalizować przesłuchy kanałowe, słuchawki są dostarczane z wysokiej jakości kablem, który jest wewnętrznie symetryzowany.

Część wyjątkowej rodziny

Dzięki wysokiej liniowości i szczegółowości, NDH 30 są brzmieniowo zbieżne z monitorami Neumanna. Miksy rozpoczęte w domu lub w trasie za pomocą NDH 30 można bezproblemowo kontynuować w studiu na głośnikach serii KH i odwrotnie. NDH 30 idealnie nadają się również do sprawdzania kompatybilności słuchawek i tworzenia przestrzennych miksów (w tym do VR i gier). Ponieważ spójność i niezawodność są kluczowe w miksowaniu i masteringu, NDH 30 są produkowane z niezwykle wąskimi tolerancjami, dzięki czemu każde słuchawki brzmią dokładnie tak samo.

Kluczowe cechy:

 • Znakomita liniowość i reakcja transjentowa
 • Wysoka rozdzielczość przestrzenna
 • Kompatybilność dźwięku i miksu z monitorami Neumann KH-Line
 • Wysoki, długotrwały komfort
 • Symetryczny kabel w zestawie (odłączany)
 • Składana konstrukcja

W zestawie:

 • Słuchawki NDH 30
 • Prosty kabel symetryczny
 • Adapter 6,3 mm (1/4”)
 • Płócienny woreczek
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Instrukcja bezpieczeństwa

 

 

Dane techniczne

Przewodowe / bezprzewodowe Przewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowy Słuchawki
Rodzaj słuchawek Wokółuszne
Rodzaj przetwornika Dynamiczny, otwarty
Pasmo przenoszenia 12 - 34000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 104 dB
Nacisk poduszek 5,5-6,8 N
Magnesy Neodymowe
Kolor Srebrny
Impedancja słuchawek 120 Ω
Zniekształcenia harmoniczne (THD) <0,03%
Złącze Jack stereo 3,5 mm, prosty, z nakręcanym adapterem 6,3 mm
Waga 352 g (bez kabli)
Temperatura pracy 5°C - 45°C
Temperatura przechowywania -15° C do +70° C