• LSP 500 PRO - Zdjęcie nr 1
  LSP 500 PRO - Zdjęcie duże nr 1
 • LSP 500 PRO - Zdjęcie nr 2
  LSP 500 PRO - Zdjęcie duże nr 2
 • LSP 500 PRO - Zdjęcie nr 3
  LSP 500 PRO - Zdjęcie duże nr 3
 • LSP 500 PRO - Zdjęcie nr 4
  LSP 500 PRO - Zdjęcie duże nr 4

LSP 500 PRO

Bezproblemowy, zintegrowany, bezprzewodowy profesjonalny system audio
Nr. katalogowy: 505476
Zapytaj o dostępność

Bezproblemowy, zintegrowany, bezprzewodowy profesjonalny system audio

Oszczędza czas. Twój czas.

LSP 500 PRO. Bezproblemowy, zintegrowany, bezprzewodowy profesjonalny system audio. 

Gdy naszym zadaniem jest zapewnienie publiczności profesjonalnego dźwięku, często rozważamy ten problem w kontekście określonych czynników. Dane techniczne, liczebność audytorium, zabudowa przestrzenna oraz co nie mniej ważne czas oraz dostępny budżet wymagają szczegółowego planowania w przypadku każdego obiektu. Pomimo naszych wcześniejszych przygotowań, praktycznie zawsze występują nieprzewidziane problemy, które wymagają natychmiastowego rozwiązania.

A gdy impreza jest w toku, twoim obowiązkiem jest zapewnienie nieskazitelnego dźwięku. Różne źródła sygnału wejściowego oraz stale zmieniające się warunki wymagają twojej ciągłej uwagi. Zazwyczaj jesteś przykuty do miksera i masz jedno zadanie – kontrolować miks sygnałów i dbać o to, aby widowisko przebiegało prawidłowo. Nie odbywa się to bez wielu kompromisów.

Sennheiser obecnie oferuje zintegrowany system PA, jakiego jeszcze nie było na rynku. LSP 500 PRO to przełom w koncepcji nagłaśniania: wyobraźmy sobie taką konfigurację systemu, w której wszystko działa ze sobą bez problemów. Wyobraźmy sobie całą imprezę ze zdalną kontrolą – od wstępu do zakończenia…

LSP 500 PRO posiada bardzo wytrzymałą obudowę ze zintegrowanym uchwytem. Jej solidna i równocześnie elegancka forma pasuje do każdego obiektu i bardzo szerokiego zakresu zastosowań. Każda kolumna posiada też zaawansowany interfejs użytkownika. Pokrętła Jog oraz wyświetlacz OLED o wysokim kontraście zapewniają intuicyjną obsługę i kontrolę nad pracą kolumny.

 • Przykład konfiguracji 1: Dwa wejścia mikrofonów bezprzewodowych* oraz jedno wejście Bluetooth dla DJ-a. Wszystkie sygnały wejściowe są miksowane w kolumnie 1 i bezprzewodowo przesyłane do kolumn głośnikowych 2 do 4. Wszystkie kolumny głośnikowe LSP 500 PRO pracują w tej samej sieci – za pośrednictwem iPada* możemy kontrolować pracę pojedynczej kolumny, grupy kolumn lub też całego systemu.
 • Przykład konfiguracji 2: Mały zestaw z dodatkowym subwooferem zapewniającym większą obecność dolnego pasma. Sygnały z dwóch mikrofonów bezprzewodowych* oraz jednego odtwarzacza Bluetooth* plików z muzyką są miksowane w kolumnie głośnikowej 1. W celu rozszerzenia charakterystyki częstotliwościowej w dolnym zakresie złącze LINK OUT kolumny głośnikowej 1 przekazuje sygnał audio do opcjonalnego subwoofera*.
 • Przykład konfiguracji 3: System przeznaczony do konwersacji i z pracą w trybie stereo: również w tym przypadku sygnały z dwóch mikrofonów bezprzewodowych ew 500* oraz muzyka z odtwarzacza Bluetooth* są miksowane w kolumnie głośnikowej 1. Muzyka jest rozdzielona na kanały stereo – wyjście LINK OUT kolumny głośnikowej 1 przekazuje sygnał prawego kanału trybu stereo do wejścia LINK IN kolumny głośnikowej 2.

 

Odbiorniki mikrofonów bezprzewodowych, iPad, odtwarzacz Bluetooth oraz subwoofer nie wchodzą w skład systemu Sennheiser LSP 500 PRO.

Dane techniczne

Rodzaj systemu Bezprzewodowy system nagłośnieniowy
Zastosowanie Instalacja mobilna
Obudowa sklejka klejona poprzecznie z powłoką z poliuretanu
Nazwa systemu LSP 500 PRO
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 110 dB SPL (10% THD, otwarta przestrzeń)
Pasmo przenoszenia 65-18000 Hz (-10 dB)
Wymiary 290 × 550 × 320 mm (S×W×G)
Waga ok. 13,6 kg bez odbiorników bezprzewodowych
Kolor czarny
Czas pracy ok. 6 godzin dla mowy (ok. 3 godziny dla jednego akumulatora)
Temperatura pracy 0º-50º C
Zasilanie 100 do 240 V~, 50-60 Hz; Akumulator: 2× litowo-jonowy 14,4 V / 4,4 Ah
Czas ładowania ok. 5 godzin (ok. 2,5 godziny dla jednego akumulatora)
Maksymalny obszar pokrycia 80º × 60º (-6 dB) (poziom × pion)
Poziom wyjściowy 55 W ciągła; 120 W w szczycie
Przetwornik przetwornik niskotonowy 8", ciśnieniowy przetwornik wysokotonowy 3/4", zwrotnica pasywna
Sposób mocowania gniazdo statywu 36 mm (1,42"), regulacja kąta pochylenia +/- 13,5º w krokach co 4,5º