• HyDrive 5410C - Zdjęcie nr 1
    HyDrive 5410C - Zdjęcie duże nr 1

HyDrive 5410C

Combo basowe 4x 10"
Nr. katalogowy: HM5410
Zapytaj o dostępność

Combo basowe 4x 10"

HyDrive 5410

Hartke 5410 w przenośnej i niezwykle solidnej obudowie łączy głośniki o przełomowej konstrukcji z profesjonalnym i nowoczesnym wzmacniaczem basowym. Efektem tego jest nowatorskie combo basowe, które cechuje się ogromną mocą, ciepłym i niezwykle plastycznym brzmieniem oraz wyjątkową wytrzymałością.

To nowe combo wykorzystuje cztery rewolucyjne głośniki basowe Hartke HyDrive wraz z 1-calowym tytanowym wysokotonowym przetwornikiem ciśnieniowym. Model 5410 oferuje ogrom mocy zapewniając 500 watów dla swojego wewnętrznego 4-omowego systemu głośnikowego.

Sekcja wzmacniacza obejmuje układ wysokonapięciowego przedwzmacniacza opartego na klasycznej lampie próżniowej 12AX7, co zapewnia wyjątkowe brzmienie, które jest przekazywane przez głośniki HyDrive. W celu zapewnienia dodatkowej kontroli brzmienia, sekcja wzmacniacza również posiada półkową korekcję tonów niskich oraz wysokich wraz ze szczytową korekcją tonów średnich, a także wbudowany limiter.

Dzięki solidnej konstrukcji obudowy, która jest wykonana ze sklejki, perforowanej metalowej osłonie głośników i wytrzymałej czarnej okleinie winylowej, Hartke 5410 jest w równym stopniu atrakcyjny wizualnie, jak i świetnie przygotowany na trudy tras koncertowych. Wpuszczane w boki obudowy wygodne metalowe uchwyty w połączeniu z niewielką masą głośników HyDrive sprawiają, że combo jest wyjątkowo łatwe do transportu z koncertu na koncert. Wszechstronne i funkcjonalne, Hartke 5410 ustanawia nowy standard dla współczesnych basowych wzmacniaczy combo.

Dane techniczne

Rodzaj systemu Wzmacniacz basowy
Zastosowanie Do gitary basowej
Konfiguracja 4x 10"
Moc 500 W
Obudowa Drewniana
Nazwa systemu Wzmacniacz basowy
Konstrukcja Solidna konstrukcja ze sklejki z winylowym pokryciem, metalowe uchwyty i okucia
Przetwornik wysokich częstotliwości 1", tytanowy driver ciśnieniowy
Przetwornik niskich częstotliwości 10", HyDrive, neodymowy, hybrydowa membrana
Gniazda XLR (symetryczne), 2x jack (oddzielnie dla przetworników aktywnych i pasywnych), pętla efektów
Wymiary 79 x 61 x 38 cm (wys. x szer. x gł.)
Waga 47,5 kg
Impedancja 4 Ohm
Efekty wbudowane Funkcja brite: podbicie pasma górnego, limiter
Pętla efektów Tak