• HD 15 - Zdjęcie nr 1
    HD 15 - Zdjęcie duże nr 1

HD 15

Hartke HD 15 wzmacniacz basowy kombo 15W
Nr. katalogowy: HCD15
Zapytaj o dostępność

Hartke HD 15 wzmacniacz basowy kombo 15W

Poważne brzmienie
Zupełnie nowe combo basowe HD15 powstało przez połączenie opatentowanego głośnika HyDrive firmy Samson z obudową combo o niezwykle eleganckiej formie. Jest ono przeznaczone do użycia w małych pomieszczeniach, na salach prób czy też podczas indywidualnych ćwiczeń w zaciszu domowym, a jego możliwości pozwalają uzyskać pełne i bogate brzmienie, zwłaszcza w dolnym paśmie. Model HD15 jest też wyrazem pełnego zaangażowania firmy Hartke w zakresie budowy wysokiej jakości wzmacniaczy basowych, które cechują się wyjątkową trwałością i niezawodnością pracy.

Konstrukcja HyDrive
Model HD15 (15 watów, głośnik 6,5") wykorzystuje opatentowane rozwiązanie Hartke HyDrive Speaker Technology, której częścią jest niezwykle precyzyjnie wykonany przetwornik niskotonowy z hybrydową membraną stożkową zrobioną w jednej połowie z papieru, a w drugiej z aluminium. Łącząc ciepłe i okrągłe brzmienie, jakie zapewnia papier, z wyraźną dynamiką i szybkim atakiem aluminium, konstrukcja HyDrive cechuje się pełnym i dobrze określonym brzmieniem, które jest idealne dla wszystkich basistów, którzy poruszają się po różnych gatunkach i stylach muzycznych.

Niezawodność... ze stylem
Wyposażone w szereg profesjonalnych właściwości, combo HD15 zostało zaprojektowane w sposób, który jest niezwykle przyjazny dla każdego użytkownika i odpowiednie dla basistów o różnym poziomie zaawansowania. Combo posiada kontrolery głośności oraz tonów niskich, średnich i wysokich, które są zamontowane na panelu wzmacniacza w górnej części obudowy. Do dyspozycji mamy też wejście stereo 1/8" Aux, które umożliwia grę równocześnie z ulubionymi nagraniami z wykorzystaniem odtwarzacza MP3, a także gniazdo wyjściowe 1/4" słuchawek do ćwiczenia bez zakłócania spokoju innym. Dodatkowo HD15 posiada wbudowany limiter zapewniający stałą pracę wzmacniacza z bezpiecznymi poziomami sygnału. I co warto jeszcze podkreślić, bardzo solidna obudowa została wykończona w bardzo stylowy sposób z użyciem eleganckiej, perforowanej metalowej siatki ochronnej oraz wyposażona w gustowny uchwyt paskowy.

Dzięki wyjątkowemu brzmieniu głośnika HyDrive, który został umieszczony w wytrzymałej i niezwykle funkcjonalnej i wygodnej w przenoszeniu obudowie, combo basowe Hartke HD15 jest zdolne do pracy przy poziomach, które znacznie wykraczają poza możliwości zwykłych comb basowych.

Dane techniczne

Rodzaj systemu Wzmacniacz basowy
Zastosowanie Do gitary basowej
Konfiguracja 1x 6,5"
Moc 15 W
Obudowa Drewniana
Przetwornik wysokich częstotliwości 6,5", papierowa membrana, aluminiowa membrana
Gniazda Wejście 1/4" dla pasywnych lub aktywnych gitar basowych, Wejście 1/8" stereo Aux dla stereofonicznych urządzeń sygnału liniowego (odtwarzacza MP3, automaty perkusyjne, instrumenty klawiszowe itp.), wyjście słuchawkowe
Wymiary 39,4 x 27,9 x 36,8 (wys. x szer. x gł.)
Waga 10,9 kg
Korekcja sygnału Equalizer parametryczny