• guidePORT SK 3202 - Zdjęcie nr 1
    guidePORT SK 3202 - Zdjęcie duże nr 1

guidePORT SK 3202

Przenośny nadajnik guidePORT.
Nr. katalogowy: 502 372
Zapytaj o dostępność

Przenośny nadajnik guidePORT.

Przenośny nadajnik wraz z mikrofonem bezprzewodowym pozwala ci komunikować się z wybraną grupą osób np. podczas wycieczki po mieście, firmie czy twojej wystawie. Inni użytkownicy systemu guidePORT nie będą odbierać transmitowanego przez ciebie sygnału. Modułowa budowa systemu pozwala ci uzyskać swobodę, jakiej oczekujesz. W zależności od twoich wymagań, tego typu system może zostać indywidualnie dopasowany, włączając w to utworzenie większej i bardziej złożonej konfiguracji.

Przenośny nadajnik SK 3202

Dzięki przenośnemu nadajnikowi Sennheiser SK 3202 możesz zaoferować uczestnikom twojej wycieczki komunikację przy wykorzystaniu systemu guidePORT. Nadajnik zapewnia doskonałą klarowność dźwięków, nawet przy dużych odległościach. Tym samym unika się niepotrzebnego tłoku w określonych miejscach i nie zakłóca się zwiedzania innym osobom. Użytkownicy guidePORT mają pełną swobodę poruszania się i najwyższy komfort zwiedzania.

Co więcej, korzystając z SK 3202 masz możliwość dołączenia sygnału z zewnętrznego stereofonicznego źródła audio (np. odtwarzacza CD). Dzięki temu uzyskujesz możliwość stworzenia najwyższej jakości dedykowanych prezentacji, w której to wykorzystasz elementy istniejącej instalacji guidePORT lub też skorzystasz z elementów mobilnych.

Nadajnik przenośny – wraz z całym systemem guidePORT, który został przygotowany do pełnienia funkcji audioprzewodników, można skonfigurować w bardzo prosty, wygodny i bezpieczny sposób przed przyjęciem zwiedzających.

Gdy zwiedzanie zakończy się, wszyscy uczestnicy mogą odejść z dużą satysfakcją, że mogli skorzystać z rozwiązania automatycznego przewodnika guidePORT.

 

Przenośny nadajnik SK 3202

 

Przenośny nadajnik SK 3202

 

Przenośny nadajnik SK 3202

 

Przenośny nadajnik SK 3202

Dane techniczne

Rodzaj systemu System oprowadzania
Zastosowanie Nagłośnienie mobilne
Nazwa systemu guidePORT
Wymiary 111 x 63 x 30mm
Waga 140 g
Czas pracy około 8 godzin
Modulacja FSK, Frequency Shift Keying
Zasilanie akumulatorki NiMH, czas ładowania 3 godziny
Minimalna odległość między kanałami 2592 kHz
Sposób mocowania klips paska, smycz na szyję
Regulacja częstotliwości w krokach co 864 kHz, automatycznie za pośrednictwem profilu zwiedzającego