Sennheiser guidePORT SK 3202

guidePORT SK 3202
Numer katalogowy: 502 372
Przenośny nadajnik guidePORT.

Opis

Przenośny nadajnik wraz z mikrofonem bezprzewodowym pozwala ci komunikować się z wybraną grupą osób np. podczas wycieczki po mieście, firmie czy twojej wystawie. Inni użytkownicy systemu guidePORT nie będą odbierać transmitowanego przez ciebie sygnału. Modułowa budowa systemu pozwala ci uzyskać swobodę, jakiej oczekujesz. W zależności od twoich wymagań, tego typu system może zostać indywidualnie dopasowany, włączając w to utworzenie większej i bardziej złożonej konfiguracji.

Przenośny nadajnik SK 3202

Dzięki przenośnemu nadajnikowi Sennheiser SK 3202 możesz zaoferować uczestnikom twojej wycieczki komunikację przy wykorzystaniu systemu guidePORT. Nadajnik zapewnia doskonałą klarowność dźwięków, nawet przy dużych odległościach. Tym samym unika się niepotrzebnego tłoku w określonych miejscach i nie zakłóca się zwiedzania innym osobom. Użytkownicy guidePORT mają pełną swobodę poruszania się i najwyższy komfort zwiedzania.

Co więcej, korzystając z SK 3202 masz możliwość dołączenia sygnału z zewnętrznego stereofonicznego źródła audio (np. odtwarzacza CD). Dzięki temu uzyskujesz możliwość stworzenia najwyższej jakości dedykowanych prezentacji, w której to wykorzystasz elementy istniejącej instalacji guidePORT lub też skorzystasz z elementów mobilnych.

Nadajnik przenośny – wraz z całym systemem guidePORT, który został przygotowany do pełnienia funkcji audioprzewodników, można skonfigurować w bardzo prosty, wygodny i bezpieczny sposób przed przyjęciem zwiedzających.

Gdy zwiedzanie zakończy się, wszyscy uczestnicy mogą odejść z dużą satysfakcją, że mogli skorzystać z rozwiązania automatycznego przewodnika guidePORT.

 

 

 

 

Dane techniczne

Rodzaj systemuSystem oprowadzania
ZastosowanieNagłośnienie mobilne
Nazwa systemuguidePORT
Wymiary111 x 63 x 30mm
Waga140 g
Czas pracyokoło 8 godzin
ModulacjaFSK, Frequency Shift Keying
Zasilanieakumulatorki NiMH, czas ładowania 3 godziny
Minimalna odległość między kanałami2592 kHz
Sposób mocowaniaklips paska, smycz na szyję
Regulacja częstotliwościw krokach co 864 kHz, automatycznie za pośrednictwem profilu zwiedzającego
  • Sennheiser
  • Neumann
  • Alcons
  • QSC
  • AVE
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill