• guidePORT - akcesoria - Zdjęcie nr 1
    guidePORT - akcesoria - Zdjęcie duże nr 1

guidePORT - akcesoria

Nr. katalogowy:
Zapytaj o dostępność

GP ID 3200 OUT SOLAR - urządzenie identyfikujące zasilane słonecznie dla niezależnego działaniaGP ID 3200 OUT SOLAR
urządzenie identyfikujące zasilane słonecznie dla niezależnego działania


Urządzenie identyfikujące zasilane baterią słoneczną zostało opracowane pod kątem wykorzystania systemu guidePort w terenie otwartym, gdzie nie jest dostępna sieć energetyczna. Znajduje ono szczególne zastosowanie w przypadku wykorzystania systemu do obsługi wycieczek po mieście, ogrodach zoologicznych czy na otwartej przestrzeni wokół budynków użyteczności publicznej. Wbudowany akumulator, który jest doładowywany przez podłączone ogniwo słoneczne (które można odłączyć), gwarantuje ciągłe i niezawodne dostarczanie informacji audio. To urządzenie może pracować przez cały rok. 

 

NT 92  - zasilacz sieciowy dla GP ID 3200 IN


Zasilacz sieciowy zapewnia zasilanie urządzeniu identyfikującemu, gdy to jest używane w pomieszczeniach. Dzięki temu nie jest konieczne używanie oraz ładowanie akumulatorów, co ma pozytywny wpływ na ochronę środowiska.

 

Indywidualne wieszaki słuchawek oraz system przechowywania słuchawek.


Uwzględniając wszystkie specyficzne wymagania twojego projektu systemu guidePORT, możemy przygotować specjalnie przygotowany system przechowywania odbiorników guidePORT oraz słuchawek. Dzięki niemu procedury wydania oraz zwrotu urządzeń będą o wiele prostsze i wygodniejsze, a dodatkowo uniknie się długich kolejek w godzinach szczytu.

 

Solidne skrzynie transportowe


Na specjalne życzenie możemy zapewnić niezwykle wytrzymałe skrzynie transportowe, które na przykład mogą służyć do bezpiecznego transportu oraz przechowywania nadajników komórkowych (zapewniających transmisję komunikatów na żywo), ładowarek, odbiorników guidePORT oraz słuchawek. Te skrzynie zapewniają optymalną ochronę twojego sprzętu przed niespodziewanymi uszkodzeniami oraz nadmiernym zużyciem podczas transportu, a także szybki montaż i demontaż w dowolnym momencie oraz miejscu.

 

Nakładki na klawiaturę


Samoprzylepne nakładki na klawiaturę, które można szybko umieścić na odbiornikach guidePORT, sprawiają, że system jest łatwy w obsłudze nawet dla osób starszych, niewidomych lub słabowidzących. Nakładki eliminują elementy sterujące, które mogą być aktywowane tylko do dwóch przycisków: zwiększenie lub zmniejszenie głośności. W ten sposób ogranicza się ryzyko błędnego sterowania pracą systemu. Wyczuwalne zagłębienie w dolnej lewej krawędzi nakładki pełni funkcję dodatkowego punktu odniesienia dla użytkowników odbiorników.

 

EZT 1011 - osobista pętla indukcyjnaEZT 1011 – osobista pętla indukcyjna


Pętla indukcyjna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób z wadami słuchu, które dzięki niej mogą korzystać z systemu guidePORT, wykorzystując do odbioru przekazu audio swoje aparaty słuchowe.

 

Pasek bezpieczeństwa dla odbiorników guidePORTPasek bezpieczeństwa dla odbiorników guidePORT


Pasek pozwala na bezpieczne  i wygodne przenoszenie odbiornika guidePORT. Jest on wyposażony w złącze bezpieczeństwa, które otwiera się, gdy pasek przypadkowo zostaje zahaczony o wystające elementy lub klamki drzwi. To rozwiązanie zapewnia dodatkowy poziom bezpieczeństwa.

 

Jednorazowe nakładki higieniczne


Higiena to bardzo istotna kwestia – ty jako operator sprzętu chcesz zaoferować jego użytkownikom doskonałe urządzenia, natomiast twoi klienci chcą czuć się w pełni swobodnie. Nasze jednorazowe wkładki higieniczne sprawiają, że słuchawki są utrzymywane w doskonałym stanie higienicznym, a także pozwalają ograniczyć koszty związane z ich czyszczeniem i konserwacją.

Zapasowe poduszki nauszne


Zapewniamy zapasowe poduszki nauszne, jak również inne części zapasowe do wszystkich naszych modeli słuchawek. Pomaga to chronić środowisko naturalne oraz ograniczać koszty.
Zapasowe poduszki nauszne są dostępne dla następujących typów słuchawek, które to są rekomendowane do współpracy z odbiornikami systemu guidePORT: GP 03, GP 03 M, GP 30, PMX 40, PMX 60, PX 100 oraz PX 200.

 

Zapasowe baterie dla urządzeń guidePORT


W celu zapewnienia działania w przyjazny dla środowiska oraz ekonomiczny sposób, urządzenia guidePORT, z których korzystają zwiedzający, wymagają stosowania wydajnych i zabezpieczonych przed awariami akumulatorków. Jednak nawet takie baterie ulegają zużyciu. W celu zapewnienia maksymalnego poziomu niezawodności nawet przez wiele lat, firma Sennheiser oferuje zapasowe akumulatorki, które mogą być szybko i łatwo wymienione.

 


 

Dane techniczne

Rodzaj systemu System oprowadzania
Zastosowanie Nagłośnienie mobilne
Nazwa systemu guidePORT