• GT 310.MFK-KERNLOCH 43 - Zdjęcie nr 1
    GT 310.MFK-KERNLOCH 43 - Zdjęcie duże nr 1

GT 310.MFK-KERNLOCH 43

Bęben kablowy wysokiej jakości wykonany z plastiku ogumowany, z zamykaną zaślepką , bez przewodów z uchwytem pomocniczym.
Nr. katalogowy: 270 01 000 540
Zapytaj o dostępność

Bęben kablowy wysokiej jakości wykonany z plastiku ogumowany, z zamykaną zaślepką , bez przewodów z uchwytem pomocniczym.

Wiatr i deszcz – Bębny kablowe z grupy „Professional Line”

Te wytrzymałe bębny kablowe są zrobione z wysokiej jakości plastiku i są w stanie przetrwać ich bardzo intensywną eksploatację. Zastosowanie doskonałej izolacji sprawia, że zapewniają one maksymalne zabezpieczenie przed różnego typu zagrożeniami ze strony elektryczności. Są one odporne na związki chemiczne, benzynę oraz oleje, a dodatkowo wytrzymują temperatury w zakresie od -20°C do +60°C. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty mają odporność termiczną na poziomie +70°C. Dwa szczególnie użyteczne rozwiązania to przycisk blokady umieszczony w zagłębieniu uchwytu oraz zintegrowany uchwyt wtyku, który dodatkowo zabezpiecza przewód podczas transportu. Te bębny kablowe są dostępne w bardzo wielu wariantach konstrukcyjnych, co zapewnia wybór modelu optymalnego dla naszych potrzeb.

Dane techniczne

Zastosowanie Bęben kablowy plastikowy
Waga 1,80 kg