• GT 235.MD3 - Zdjęcie nr 1
    GT 235.MD3 - Zdjęcie duże nr 1

GT 235.MD3

Bęben kablowy wysokiej jakości wykonany z plastiku ogumowany, z 3 gniazdami z klapkami, bez przewodu, z uchwytem pomocniczym.
Nr. katalogowy: 200 40 000 000
Zapytaj o dostępność

Bęben kablowy wysokiej jakości wykonany z plastiku ogumowany, z 3 gniazdami z klapkami, bez przewodu, z uchwytem pomocniczym.

Wiatr i deszcz – Bębny kablowe z grupy „Professional Line”

Te wytrzymałe bębny kablowe są zrobione z wysokiej jakości plastiku i są w stanie przetrwać ich bardzo intensywną eksploatację. Zastosowanie doskonałej izolacji sprawia, że zapewniają one maksymalne zabezpieczenie przed różnego typu zagrożeniami ze strony elektryczności. Są one odporne na związki chemiczne, benzynę oraz oleje, a dodatkowo wytrzymują temperatury w zakresie od -20°C do +60°C. Ergonomicznie zaprojektowane uchwyty mają odporność termiczną na poziomie +70°C. Dwa szczególnie użyteczne rozwiązania to przycisk blokady umieszczony w zagłębieniu uchwytu oraz zintegrowany uchwyt wtyku, który dodatkowo zabezpiecza przewód podczas transportu. Te bębny kablowe są dostępne w bardzo wielu wariantach konstrukcyjnych, co zapewnia wybór modelu optymalnego dla naszych potrzeb.

Dane techniczne

Zastosowanie Bęben kablowy plastikowy
Waga 1,20 kg