Hartke 5210C

5210C
Numer katalogowy: HM5210
HARTKE 5210C wzmacniacz basowy combo

Opis

HyDrive 5210

Hartke 5210 w przenośnej i niezwykle solidnej obudowie łączy głośniki o przełomowej konstrukcji z profesjonalnym i nowoczesnym wzmacniaczem basowym. Efektem tego jest nowatorskie combo basowe, które cechuje się ogromną mocą, ciepłym i niezwykle plastycznym brzmieniem oraz wyjątkową wytrzymałością.

To nowe combo wykorzystuje dwa rewolucyjne głośniki basowe Hartke HyDrive wraz z 1-calowym tytanowym wysokotonowym przetwornikiem ciśnieniowym. Model 5210 oferuje ogrom mocy zapewniając 350 watów dla swojego wewnętrznego 8-omowego systemu głośnikowego. Posiada on też głośnikowe gniazdo wyjściowe, które umożliwia podłączenie dodatkowej kolumny głośnikowej.

Sekcja wzmacniacza obejmuje układ wysokonapięciowego przedwzmacniacza opartego na klasycznej lampie próżniowej 12AX7, co zapewnia wyjątkowe brzmienie, które jest przekazywane przez głośniki HyDrive. W celu zapewnienia dodatkowej kontroli brzmienia, sekcja wzmacniacza również posiada półkową korekcję tonów niskich oraz wysokich wraz ze szczytową korekcją tonów średnich, a także wbudowany limiter.

Dzięki solidnej konstrukcji obudowy, która jest wykonana ze sklejki, perforowanej metalowej osłonie głośników i wytrzymałej czarnej okleinie winylowej, Hartke 5210 jest w równym stopniu atrakcyjny wizualnie, jak i świetnie przygotowany na trudy tras koncertowych. Wpuszczane w boki obudowy wygodne metalowe uchwyty w połączeniu z niewielką masą głośników HyDrive sprawiają, że combo jest wyjątkowo łatwe do transportu z koncertu na koncert. Wszechstronne i funkcjonalne, Hartke 5210 ustanawia nowy standard dla współczesnych basowych wzmacniaczy combo.

Dane techniczne

Rodzaj systemuWzmacniacz basowy
ZastosowanieDo gitary basowej
Konfiguracja2x 10"
Moc350 W
ObudowaDrewniana
KonstrukcjaSolidna konstrukcja ze sklejki z winylowym pokryciem, metalowe uchwyty i okucia
Przetwornik wysokich częstotliwości1", tytanowy driver ciśnieniowy
Przetwornik niskich częstotliwości10", HyDrive, neodymowy, hybrydowa membrana
GniazdaXLR (symetryczne), 2 x jack dla dodatkowych głośników
Wymiary58 x 61 x 38 cm (wys. x szer. x gł.)
Waga38 kg
Impedancja8 Ohm
Efekty wbudowaneFunkcja brite: podbicie pasma górnego, limiter
Korekcja sygnałuEqualizer parametryczny, regulacja konturu: bass, mid, treble
  • Sennheiser
  • Neumann
  • Alcons
  • QSC
  • AVE
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill