Aktualności

Sennheiser ujawnia swoją wizję przyszłości na CES 2018

Podczas targów CES 2018, które odbyły się w Las Vegas w drugim tygodniu stycznia, wielu producentów elektroniki użytkowej po raz pierwszy pokazało światu swoje nowe produkty. Sennheiser nie był wyjątkiem i ujawnił prototyp soundbaru z technologią trójwymiarowego dźwięku AMBEO, który jest kolejnym kamieniem milowym w  zastosowaniu technologii immersyjnego dźwięku 3D w rozwiązaniach konsumenckich. Na targach niemiecki producent po raz pierwszy pokazał szerokiej publiczności słuchawki HD 820 o zamkniętej konstrukcji, które reprezentują nowe spojrzenie na audiofilską jakość dźwięku. Na CES 2018 odbyła się również premiera CX 6.00BT – nowych bezprzewodowych słuchawek dousznych Sennheisera.

Oprócz zaprezentowanych w 2017 słuchawek AMBEO SMART HEADSET na stoisku Sennheisera był dostępny również prototyp soundabaru, dzięki któremu będzie można doświadczyć dźwięku 3D w naszym domu. Zapowiedziany system AMBEO 3D Soundbar zapewni niesamowicie wciągające wrażenia dźwiękowe i efekt bycia w środku akcji bez żadnych dodatkowych urządzeń, takich jak zewnętrzny subwoofer.

HD 820 – przełomowe zamknięte słuchawki audiofilskie

Podczas tegorocznej edycji Sennheiser postanowił pokazać szczególny produkt: nowe zamknięte słuchawki HD 820, które mogą zostać nowym punktem odniesienia dla klasy high-end. Podczas gdy słuchawki audiofilskie z reguły są otwarte, zamknięte HD 820 zmieniają tę zasadę i zapewniają wyjątkowy, audiofilski dźwięk, jednocześnie izolując słuchacza od hałasu otoczenia. Niesamowicie klarowny dźwięk uzyskano dzięki unikatowej szklanej pokrywie przetwornika, która minimalizuje rezonanse. Zastosowanie szkła Gorilla Glass zapewnia niezwykle realistyczne i naturalne brzmienie, jednocześnie pozwalając odizolować się od hałasu otoczenia.

Wyprodukowane w Niemczech słuchawki są wyposażone w wytrzymały metalowy pałąk z wewnętrznym elementem tłumiącym oraz pokryte srebrem kable OFC i pozłacane wtyczki. Wkładki nauszników zostały wykonane ręcznie z niealergicznej skóry syntetycznej wysokiej jakości i mikrofibry, aby zamortyzować nacisk i jednocześnie odizolować słuchacza od hałasu otoczenia. Wszystkie elementy i materiały zostały starannie dobrane, aby całość zachwycała pod każdym względem, zapewniając przede wszystkim niezrównane doznania dźwiękowe.

Spodziewany termin dostępności nowych słuchawek HD 820 na polskim rynku to jesień 2018. 

Premiera bezprzewodowych słuchawek CX 6.00BT 

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy CX 6.00BT Sennheiser stworzył z myślą o doskonałym dźwięku i maksymalnej mobilności. Nowy model wyróżnia się basowym brzmieniem i minimalizmem: wkładki douszne są połączone jedynie kablem, na którym umieszczono pilot i moduł zasilania. Lekka wokółszyjna konstrukcja zapewnia komfort użytkowania i dużą mobilność.

Oparte na wysokiej jakości opatentowanych przetwornikach Sennheisera, CX 6.00BT zapewniają czysty, szczegółowy dźwięk i przyjemne basowe brzmienie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom Bluetooth 4.2 i Qualcomm apt-X słuchawki oferują bezkompromisową wydajność. Kompatybilność z technologią Qualcomm apt-X Low Latency umożliwia także bezproblemowe granie i oglądanie wideo, gwarantując doskonałą synchronizację dźwięku z obrazem.

Oprócz pilota z trzema przyciskami do sterowania muzyką i połączeniami słuchawki oferują wiele dodatkowych funkcji, w tym możliwość parowania nawet z dwoma urządzeniami jednocześnie, na przykład telefonem i komputerem, czy też podpowiedzi głosowe informujące użytkownika o stanie baterii. CX 6.00BT doskonale sprawdzają się również podczas prowadzenia rozmów telefonicznych: słuchawki obsługują trójstronne połączenia, a mikrofon z technologią redukcji szumów cVc zapewnia krystalicznie czyste połączenia w ruchu.

Słuchawki wytrzymują do 6 godzin pracy na baterii. Zaledwie 10 minut ładowania wystarcza na dwie godziny pracy,  a w 1,5 godziny można w pełni naładować akumulator.

CX 6.00BT już są dostępne w naszej ofercie i na stronie http://sennheiser.pl/o/cx-6-00bt.

  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill