Aktualności

QSC KS112 – duża moc w ultrakompaktowej obudowie

Podczas wystawy NAMM 2018 firma QSC zaprezentowała najnowszego członka rodziny głośników K – ultrakompaktowy aktywny subwoofer KS112. Obok wprowadzonego wcześniej kardioidalnego subwoofera KS212C, KS112 jest drugim modelem w serii subwooferów KS. Dzięki innowacyjnemu wzornictwu, wysokiej klasy wzmacniaczowi i zaawansowanemu procesorowi DSP, nowy model doskonale sprawdzi się w zastosowaniach instalacyjnych i rozrywkowych, w których kluczowe znaczenie mają najwyższa jakość dźwięku i mobilność.

KS112 to subwoofer o konstrukcji pasmowo-przepustowej o wyjątkowej mobilności. Został wyposażony w jeden 12-calowy przetwornik, który jest zasilany przez moduł wzmacniacza o konstrukcji klasy D zapewniający moc szczytową 2000 watów. Procesor DSP zapewnia crossover o zmiennych ustawieniach, możliwość zapisywania/wczytywania scen dla typowych zastosowań subwoofera.

Dwa gniazda z gwintami M20 zapewniają stabilne i wolne od kołysania połączenia z nagwintowanymi tyczkami głośnikowymi, pozwalając na wykorzystanie subwoofera w pozycji pionowej lub poziomej (tyczka nie jest dołączona do subwoofera). Obudowa jest zrobiona ze sklejki brzozowej najwyższej jakości i wyposażona w wysokiej jakości koła o niskim poziomie hałasu. 

Muzycy, zespoły, mobilni DJ-e, integratorzy systemów, producenci i firmy rentalowe docenią wydajność KS112 w szerokim zakresie zastosowań - szczególnie w połączeniu z mikserami z serii TouchMix, jako uzupełnienie serii KS lub w połączeniu z głośnikami serii K.2. KS112 jest objęty 6-letnią międzynarodową gwarancją QSC, obowiązującą po zarejestrowaniu produktu.

Spodziewany termin dostępności subwoofera KS112 w Polsce to kwiecień 2018 roku. 

 
  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill