QSC dołącza do programu certyfikacji urządzeń Microsoft Teams

24 czerwca 2020

Firma QSC poinformowała, że dołączyła do programu certyfikacji urządzeń Microsoft Teams i pracuje nad uzyskaniem certyfikatów określonych rozwiązań, mających na celu dalsze usprawnianie spotkań i konferencji z użyciem Microsoft Teams Rooms i ekosystemu Q-SYS w większych, bardziej złożonych typach pomieszczeń. 

„Ekosystem Q-SYS zawsze dostarczał rozwiązania audio, wideo i sterowania dla wielu instalacji i różnych typów pomieszczeń, jednak dla naszych klientów kluczowe stało się wykorzystanie pełnego potencjału Microsoft Teams Rooms w tych instalacjach. Cieszymy się, że możemy współpracować z Microsoftem w celu zapewnienia satysfakcji klientów korzystających z Microsoft Teams w każdym możliwym rodzaju przestrzeni konferencyjnych, które wymagają zaawansowanych opcji audio, wideo i sterowania” - powiedział  Jason Moss, wiceprezes ds. kooperacji i rozwoju rynku w QSC.

„Microsoft Teams Rooms są instalowane w coraz większej liczbie przestrzeni do spotkań. Dodanie QSC do programu certyfikacji Microsoft Teams pozwoli naszym wspólnym klientom tworzyć dostosowane do ich potrzeb wysokiej jakości rozwiązania AV obsługiwane przez Microsoft Teams” - dodał Albert Kooiman, dyrektor ds. Inżynierii i certyfikacji partnerów Microsoft Teams Devices.

 
KONTAKT DLA PRASY:
Edward Popławski, Manager ds. komunikacji, Aplauz Sp. z o.o.
+48 606 408 162
edek.poplawski@aplauzaudio.pl