Aktualności

Nowości od QSC: Nagrody dla głośników podwieszanych i oprogramowania Q-Sys Designer

Firma QSC, lider profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i sieciowych rozwiązań audio ogłasza, że kolejne produkty tej marki zostały docenione przez profesjonalistów branży audio: oprogramowanie Q-Sys Designer oraz podwieszane głośniki AcousticDesign wygrały w głosowaniu czytelników „Sound&Video Contractor”. 

Dwie nagrody dla najbardziej innowacyjnych produktów 2016

Informujemy także, że oprogramowanie Q-Sys Designer oraz podwieszane kolumny głośnikowe AcousticDesign (AD-P) wygrały w głosowaniu czytelników „Sound&Video Contractor” w kategorii Najbardziej Innowacyjne Produkty 2016 roku. Do konkursu zgłoszono ponad 70 produktów, a czytelnicy głosowali na elektroniczne i mechaniczne innowacje, które w największym stopniu wyrażają inżynierię oraz twórców stojących za tymi produktami. To dla QSC wielki zaszczyt, że jesteśmy w ten sposób docenieni w branży - powiedział Joe Pham, Prezydent oraz Dyrektor Generalny firmy QSC - Ulepszenia w oprogramowaniu platformy Q-Sys oraz udoskonalenia wprowadzone w technologii podwieszanych głośników są jednymi z najlepszych przykładów innowacji wdrażanych w produktach QSC. W ramach oprogramowania Q-Sys stworzyliśmy platformę audio/video i zarządzania, której nie można porównać z niczym innym na tej planecie. Natomiast kolumny głośnikowe z serii AcousticDesign oferują znakomitą jakość dźwięków oraz właściwości, które pozwalają łatwo tworzyć odpowiednie projekty, jak również wdrażać je w praktyce.

Oprogramowanie Q-Sys Designer Software (QSD) jest dzisiaj najbardziej wydajnym, a równocześnie prostym rozwiązaniem wykorzystującym zaawansowane algorytmy DSP, które jest dostępne na rynku. To specjalistyczne oprogramowanie zaprojektowane w sposób, aby być intuicyjnym i łatwym w obsłudze, jest używane do projektowania systemów o dowolnej wielkości, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych procesorów Q-Sys Core oraz peryferiów tej platformy. W najnowszym wydaniu QSD zapewni wsparcie dla AES67. Podwieszane kolumny głośnikowe z serii AcousticDesign (AD-P) wykorzystują te same założenia konstrukcyjne co kolumny AcousticDesign do montażu powierzchniowego oraz w sufitach podwieszanych. Technologia Directive Matched Transistion (DMT) została zaimplementowana w całej platformie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie niezwykłej spójności brzmienia w całym systemie, zapewniając w ten sposób taki sam jego charakter w różnych środowiskach pracy. Te kolumny głośnikowe gwarantują dźwięk doskonałej jakości w stacjonarnych instalacjach nagłośnieniowych, zwłaszcza w przypadkach, gdzie wydajność, spójne pokrycie dźwiękiem i estetyka mają decydujące znaczenie. Cała linia kolumn głośnikowych z serii AcousticDesign korzysta z zalet technologii Intrinsic Correction (opracowanego przez firmę QSC fabrycznego strojenia głośników), gdy współpracują one w tandemie z Platformą Q-Sys.

  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill