Aktualności

NAMM 2019: Neumann KH 750 DSP – nowy kompaktowy subwoofer z głębokim basem

Neumann.Berlin – znany i ceniony na całym świecie producent legendarnych mikrofonów i wysokiej klasy monitorów studyjnych – zaprezentował na targach NAMM nowy subwoofer KH 750 DSP. Wyjątkowo kompaktowy model jest uzupełnieniem studyjnych monitorów KH 80 DPS i doskonale sprawdzi się w małych pomieszczeniach.

KH 750 DSP oferuje unikatowe elastyczne rozwiązanie 2.0/0.1 Bass Manager, dzięki czemu subwoofer może być używany w wielu różnych konfiguracjach systemu. Na tylnym panelu znajdują się analogowe i cyfrowe wejścia i wyjścia, cztery tryby trasowania sygnału i elastyczne ustawienia akustyczne, co pozwala na bezproblemową integrację systemu. Dodatkowo aplikacja Neumann.Control na iPada daje dostęp do wielu dodatkowych funkcji subwoofera.

Nowy 10-calowy przetwornik o dużym skoku został wyposażony w duży magnes i wytrzymały kosz ze stali prasowanej. Ponieważ subwoofery są zwykle umieszczane na podłodze, solidny grill chroni głośnik przed przypadkowym uszkodzeniem. Dobrze usztywniona i szczelna obudowa zapewnia najszybszą możliwą odpowiedź częstotliwościową transjentów. Subwoofer oferuje po dwa analogowe zbalansowane wejścia i wyjścia XLR oraz cyfrowe wejście 192 kHz / 24-bit, które może odbierać sygnały AES3 i S / P-DIF.

KH 750 DSP może być z powodzeniem użuwany w studiach muzycznych, telewizyjnych i postprodukcyjnych do monitorowania, miksowania lub masteringu. „Dzięki znacznie zmniejszonej głębokości obudowy, KH 750 DSP dobrze wpasowuje się w często ograniczoną przestrzeń dostępną w domowych studiach nagraniowych i broadcastowych” -  powiedział Wolfgang Fraissinet, prezes Neumann.Berlin.

Najważniejsze cechy:

- Łatwa w obsłudze kompaktowa konstrukcja

- DSP optymalizuje sygnał wyjściowy, aby uzyskać dźwięk referencyjnej jakości

- Mobilna aplikacja Neumann.Control App dla iPada pozwala zmieniać ustawienia i zarządzać subwooferem

 
  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill