Aktualności

Najgłośniejsza i najpiękniejsza premiera tego lata!

Lato to czas festiwali na których debiutuje wiele ciekawych rozwiązań Pro Audio. System Alcons Audio LR18 gości, a w zasadzie „gospodarzy”, na Scenie Trójki katowickiego OFF Festivalu już po raz trzeci. W tym roku po raz pierwszy obok tego unikalnego, kompaktowego systemu na scenie głównej OFF Festivalu można będzie posłuchać największego systemu firmy Alcons Audio LR28. 

W związku z tym wydarzeniem zapraszamy na przedpremierowy, plenerowy pokaz możliwości obu systemów i to w skali niespotykanej dotąd w Polsce. Dzięki zastosowaniu unikalnej technologii Alcons Audio Pro Ribbon systemy tego producenta już od kilku lat wzbudzają zrozumiałe zainteresowanie, a wśród wszystkich, którzy mieli okazję ich słuchać, a przede wszystkim na nich pracować, także niekłamane uznanie. Prezentacja ma charakter zamknięty (trwa montaż festiwalu), ale zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Jeżeli więc interesują Was prawdziwie innowacyjne rozwiązania, przełomowe technologie audio i dźwięk tak po prostu piękny, nie może Was zabraknąć. Liczba miejsc ograniczona.  

Dlaczego powinniście przyjechać na to wydarzenie?

 1. To prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą usłyszeć absolutnie nowatorską technologię, która dowiodła już swojej wyjątkowej skuteczności, naturalności brzmienia i unikalnych właściwości akustycznych 
 2. To unikalna okazja by usłyszeć oba systemy w pełnej plenerowej konfiguracji na największej scenie tego bardzo prestiżowego festiwalu
 3. To możliwość bezpośredniego spotkania z osobami odpowiedzialnymi za najważniejsze etapy procesu technologicznego systemów (Tom Back to jeden z założycieli pełniący jednocześnie funkcję dyrektora ds. rozwoju firmy Alcons Audio, Niels Koomen z kolei to niezwykle doświadczony realizator dźwięku współpracujący z firmą Alcons Audio na największych festiwalach w Europie) 
 4. To najprawdziwsze „bliskie spotkania trzeciego stopnia” z systemami liniowymi nowej generacji, gdzie naturalność brzmienia jest efektem czystej fizyki samego źródła - przetwornika Pro Ribbon, a nie połączenia tradycyjnej konstrukcji ciśnieniowej i procesora DSP.  
 5. To okazja, by przekonać się na własne uszy, czy i jak slogan „Hi Fi Sound on Concert Sound Level Pressures” zmienia (się w) rzeczywistość koncertową.

Dla kogo: właściciele i menadżerowie firm nagłośnieniowych, realizatorzy dźwięku, projektanci systemów audio.

Gdzie: Dolina Trzech Stawów, Katowice (teren OFF Festiwalu, przed zamknięciem)

Kiedy: środa 31 lipca 2019, start o godz. 17.00 

Chcemy być przygotowani, dlatego bardzo prosimy o potwierdzenie obecności na adres e-mail: aplauz@aplauzaudio.pl lub przez FB/AlconsAudioPolska

 
 • Sennheiser
 • Neumann
 • Alcons
 • QSC
 • AVE
 • Hartke
 • Amphenol
 • Belden
 • Schill