Aktualności

Jesteśmy na Audio Video Show 2017

Podczas 21. edycji wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 17-19 listopada w Warszawie, pokażemy najlepsze rozwiązania firmy Senneiser. Będzie to niepowtarzalna okazja, by poznać między innymi najdroższe i najbardziej zaawansowane słuchawki na świecie – Sennheiser HE 1, następcę legendarnego modelu Orpheus. Pokażemy również najnowsze produkty niemieckiego producenta: słuchawki HD 660 S, IE 800 S, MOMENTUM Free czy wzmacniacz HDV 820. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na stadionie PGE Narodowym!

Podzieliliśmy nasze stanowiska na stadionie PGE Narodowym na dwie części. Pierwsza z nich – Sala Hi-End z produktami z najwyższej półki – znajdzie się w Sali 101 Sky Box. Druga, skupiająca rozwiązania konsumenckie, będzie mieściła się obok, w Sali Symfonia 1.

Sala w stylu High-End

W Sali 101 Sky Box na stadionie PGE Narodowym osoby odwiedzające targi osobiście będą mogły się przekonać o perfekcji unikatowych słuchawek HE 1. Najlepsze materiały, wiele opatentowanych rozwiązań technologicznych oraz brzmienie definiujące na nowo pojęcie czystego i pełnego dźwięku – tak można opisać te słuchawki. Aby uniknąć kolejek i umożliwić odsłuch w komfortowych warunkach przewidujemy wcześniejsze zapisy.

Ponadto podczas Audio Video Show po raz pierwszy w Polsce zaprezentujemy szerokiej publiczności najnowsze produkty: słuchawki HD 660 S, IE 800 S czy wzmacniacz HDV 820. Goście będą mogli również zobaczyć i sprawdzić jak brzmią słuchawki, które wyznaczyły standardy w swoich kategoriach: HD 800, HD 800 S, HD 700 czy IE 800 S. Wystawimy również najlepsze wzmacniacze słuchawkowe, m.in. model HDVD 800. 

Rozwiązania konsumenckie

Obok ekskluzywnej sali High-End przygotujemy przestrzeń z wysokiej jakości produktami do wielu innych zastosowań, w których również liczy się perfekcyjny dźwięk. Podczas targów będą dostępne urządzenia przeznaczone do bezprzewodowych odsłuchów, w tym wrześniowe nowości – dokanałowe słuchawki CX 7.00BT i MOMENTUM Free. Miłośnicy wirtualnej rozrywki będą mogli przetestować w akcji mi.in. słuchawki GSP 350. Coś dla siebie znajdą także użytkownicy poszukujący wytwornych i stylowych produktów, za sprawą wokółusznych słuchawek MOMENTUM M2 AE i nausznych MOMENTUM M2 OE. Dostępne będą również rozwiązania idealnie uzupełniacjące możliwość smartfonów, jak np. nowe dokanałowe IE 80 S.

Na naszych stoiskach będzie można nie tylko przetestować znakomite akcesoria, otrzymać ulotkę informacyjną na temat poszczególnych produktów, lecz także skonsultować się z doświadczonymi przedstawicielami firmy w kwestii doboru słuchawek i bezpiecznego ich użytkowania.

Do zobaczenia na Audio Video Show 2017!

  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill