Pasywne systemy liniowe

liczba produktów 10
 • GP118-SW

  GP118-SW

  GP118-sw jest najwyższej jakości i wysokiej skuteczności subwooferem wyposażonym w przetwornik o średnicy 18 cali. Został on zaprojektowany do wykorzystania jako stacjonarny subwoofer w najbardziej wymagających systemach tourowych lub stacjonarnych.

 • GP118-SW-WHT

  GP118-SW-WHT

  GP118-sw jest najwyższej jakości i wysokiej skuteczności subwooferem wyposażonym w przetwornik o średnicy 18 cali. Został on zaprojektowany do wykorzystania jako stacjonarny subwoofer w najbardziej wymagających systemach tourowych lub stacjonarnych.

 • GP212-SW

  GP212-SW

  GP212-sw jest znakomitym subwooferem o wysokiej sprawności, który posiada obudowę o regularnym prostokątnym kształcie typu 4th band-passi jest wyposażony w dwa głośniki o średnicy 12 cali.

 • GP218-SW

  GP218-SW

  GP218-sw jest najwyższej jakości i wysokiej skuteczności subwooferem o regularnym prostokątnym kształcie, wyposażonym w dwa przetworniki o średnicy 18 cali. Został on zaprojektowany do wykorzystania jako stacjonarny subwoofer w najbardziej wymagających systemach tourowych lub stacjonarnych. Połączenie niewiarygodnej skuteczności w paśmie najniższych częstotliwości i niezwykłej muzykalności sprawia, że GP218-sw jest idealnym partnerem dla uznanej serii QSC WideLine, jak też innych profesjonalnych systemów nagłośnieniowych. W przypadku potrzeby podwieszenia subwoofera w instalacjach stałych, każdy subwoofer GP-218-sw jest wyposażony w szesnaście punktów mocowania M10 (po cztery na boku).

 • WideLine-10

  WideLine-10

  WideLine-10 to pełnopasmowy system głośnikowy wyrównany liniowo o szerokim kącie pokrycia zaprojektowany do wykorzystania w salach balowych, teatrach, klubach nocnych, salach koncertowych oraz w miejscach kultu religijnego. Zapewnia on otwarte naturalne brzmienie i wyjątkowy 140 stopniowy poziomy kąt pokrycia falą dźwiękową - najszerszy, jaki jest dostępny w aktualnie dostępnych systemach wyrównanych liniowych. Każdy z elementów WL2102 posiada dwa 10" głośniki niskotonowe o wysokiej sprawności oraz ciśnieniowy głośnik wysokotonowy z 3" membraną, 1.4" otworem wyjściowym oraz magnesem neodymowym.
 • WideLine-8

  WideLine-8

  System QSC WideLine-8 to moc i jakość brzmieniowa typowego dużego systemu wyrównanego liniowo spakowane w ultra kompaktowe obudowy o szerokości mniejszej niż 508 mm (20") i wysokości mniejszej niż 229 mm (9"). W każdym elemencie WideLine-8 pracującym w trybie tri-amplified wykorzystano parę wysokiej mocy 8-calowych głośników niskotonowych z magnesami neodymowymi. Wysokie częstotliwości są obsługiwane przez wysokiej jakości przetwornik ciśnieniowy z 3-calową membraną i magnesem neodymowym, który jest zamontowany na opatentowanym przez firmę QSC falowodzie multiple aperture diffraction o kącie emisji wynoszącym 140°. Na pierwszy rzut oka obudowa subwoofera WL212-sw wydaje się zbyt mała, aby nawet pomieścić parę 12-calowych głośników o niesamowitej skuteczności posiadających 4-calowe cewki. Są one w stanie wygenerować ciśnienie akustyczne na poziomie 135 dB (w szczycie) i mają pasmo przenoszenia rozszerzone do 32 Hz, z energią, która jest konieczna w odniesieniu do obecnie popularnych stylów muzycznych.
 • WL 3082
 • WL 3082WH
 • WL212-sw

  WL212-sw

  WL212-sw to doskonały i o wysokiej sprawności subwoofer wyposażony w dwa przetworniki o średnicy 12 cali ze zintegorwanymi akcesoriami służącymi do podwieszania. Obudowa o konstrukcji typu 4th order bandpass posiada szerokość taką samą jak inne elementy systemu WideLine-8, co pozwala na jej podwieszenie razem z gronem WideLine-8 lub za nim.

 • WL218-SW

  WL218-SW

  WL218-sw jest znakomitym, niezwykle wydajnym subwooferem wyposażonym w dwa głośniki o średnicy 18 cali, zaprojektowanym do użycia w bardzo wymagających estradowych lub stacjonarnych systemach nagłośnieniowych. Mogą być one użyte zarówno w wersji wolnostojącej, jak i podwieszanej. Łącząc w sobie imponująco skuteczną emisję niskich częstotliwości i znakomitą ich wierność, WL-218-sw jest doskonałym uzupełnieniem modeli z uznanej serii QSC WideLine, jak też wszystkich innych profesjonalnych systemów nagłośnieniowych.

 • Sennheiser
 • Neumann
 • QSC
 • Hartke
 • Amphenol
 • Belden