Sennheiser HD 6 MIX

NOWOŚĆ
HD 6 MIX
Numer katalogowy: 505791
Słuchawki dla DJ-ów, producentów i miłośników muzyki klubowej

Opis

 

Zbudowane, by poruszać tłumy

Zanim muzyka będzie w stanie naprawdę dotknąć i poruszyć tłum, musisz ją słyszeć i czuć - precyzyjnie. By mieć pełną kontrolę nad tym, co tworzysz. Poprawiać to. Dopieścić tak, aby stało się znakiem rozpoznawczym prawdziwego profesjonalisty. Po to zostały stworzone słuchawki Sennheiser z nowej serii DJ-skiej. One dają z siebie maksimum, byś Ty też mógł. Dostarczają dźwięk, jakość, emocję. 

Brzmienie sukcesu

Mamy na pokładzie kilku najsłynniejszych DJ-ów świata i najlepsze systemy akustyczne, projektowane i produkowane w naszej fabryce głównej w Niemczech. Dlatego nasza nowa seria słuchawek profesjonalnych dostarcza doskonałe, dynamiczne brzmienie, specjalnie ukształtowane pod kątem potrzeb DJ-ów i producentów oraz różnych okoliczności. Inspirowały nas nasze legendarne słuchawki HD 25. 

Zawsze solidne

Ponieważ robiliśmy je dla profesjonalistów, wszystkie elementy słuchawek Sennheiser wykonano z wytrzymałych materiałów wysokiej jakości, które zapewniają lata użytkowania nawet w najbardziej wymagających warunkach scenicznych czy studyjnych. Jedyne, o co masz się martwić, to Twoja muzyka. 

Komfortowo profesjonalne

Nowa seria słuchawek profesjonalnych Sennheiser została zbudowana dla wielu godzin pełnego komfortu podczas grania za deckami albo w studiu. W komplecie dostarczamy dwie pary gąbek: ze sztucznej skóry i z miękkiego weluru. A dzięki eliptycznej, wokółusznej konstrukcji nauszników zapewniona jest skuteczna pasywna redukcja dźwięków otoczenia.

Zawodowa jakość - w środku i na zewnątrz

Wymagający DJ lub producent wie, ile wart jest dobry przewód. Dlatego nowe słuchawki profesjonalne Sennheiser dostarczane są z dwoma wymiennymi przewodami, przypinanymi jednostronnie, pokrytymi Kevlarem, wykonanymi z miedzi beztlenowej i zakończonymi pozłacanymi wtykami: spiralnym i prostym (oba o długości maksymalnej 3 m). Przewód można przyłączyć do prawego lub lewego nausznika oraz zabezpieczyć dzięki gwintowi. 

Profesjonalna ochrona

Nowe profesjonalne słuchawki Sennheiser mają grać - wszędzie tam, gdzie muzyka jest tworzona, produkowana i odsłuchiwana. Dlatego dostarczane są w twardym, luksusowym futerale ochronnym, który możesz zabrać ze sobą wszędzie ze spokojem ducha.

Słuchawki Sennheiser HD 6 Mix opracowano z myślą o tworzeniu muzyki w studiu nagraniowym. Zaprojektowany specjalnie do nich system akustyczny daje ci precyzyjne brzmienie, którego potrzebujesz do miksowania i monitoringu. Jednocześnie zbudowano je z wytrzymałych, ale lekkich części, skonstruowanych tak, by wytrzymać długie lata pracy w studiu. Miękkie i solidne poduszki nauszników zapewniają wygodę podczas długich godzin pracy, jednocześnie maksymalnie tłumiąc dźwięki otoczenia. Dzięki temu możesz się skupić na znalezieniu perfekcyjnego miksu.

Dane techniczne

Przewodowe / bezprzewodowePrzewodowe
Słuchawki/zestaw słuchawkowySłuchawki
Rodzaj słuchawekWokółuszne
Rodzaj przetwornikaDynamiczny, zamknięty
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)112 dB
Nacisk poduszek6,3 N
Zniekształcenia< 0,1%
MagnesyNeodymowe
Złącze3,5 mm, prosty
Impedancja150 Ω
PrzewódPrzewód 2: prosty 3 m; miedź beztlenowa; izolacja kevlarowa

Podobne produkty

  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill