QSC AD-S32T

AD-S32T
Numer katalogowy: AD-S32T

AD-S32T to pełnopasmowa, dwudrożna kolumna głośnikowa wyposażona w głośnik o średnicy 3" z wbudowanym transformatorem pozwalającym na jej użycie w instalacjach stałych 70/100 woltów. Kolumna posiada też przełącznik umożliwiający pracę przy obciążeniu 8 omów. W komplecie znajduje się uchwyt ścienny ze złączem kulowym oraz klamra montażowa.

Opis

Seria AcousticDesign™

AD-S32T

Seria kolumn głośnikowych montowanych do ścian AcousticDesign firmy QSC została rozszerzona o nowy model AD-S32T. Został on zaprojektowany z myślą odtwarzania sygnału audio jako tła dźwiękowego lub też do celów ogólnych. AD-S32T posiada bardzo atrakcyjny wygląd, kompaktową formę, a jego charakterystyka brzmieniowa odpowiada całej serii AD. Moc kolumny wynosi 30 W RMS i 120 W w szczycie. AD-S32T jest w pełni funkcjonalnym systemem głośnikowym o bardzo małych wymiarach zewnętrznych.

3 calowy przetwornik niskotonowy posiada membranę polipropylenową zapewniającą odpowiednią odporność na wysoką wilgotność otoczenia. Głośnik ten dysponuje resorem wykonanym z syntetycznej gumy i jest zoptymalizowany pod kątem emisji niskich częstotliwości poniżej 70 Hz. Dodatkowy magnes zapewnia eliminowanie przydźwięków i stanowi ekranowanie AV. Głośnik wysokotonowy to 0.75" tweeter kopułkowy z tytanową membraną i resorem wykonanym z materiału. Emisja wysokich częstotliwości ma kąt 100 na 100 stopni. Model AD-S32T posiada skuteczność 85 dB.

Obudowa to forma wtryskowa wykonana z polistyrenu o wysokiej udarności i jest dostępna w kolorze czarnym lub białym. Aluminiowa siatka ochronna gwarantuje bezpieczeństwo głośnikom i jest podklejona gąbką o transparentnych właściwościach akustycznych. Śrubowe złącza wejściowe sygnału są wykonane z osłonami terminali, a uszczelniająca pokrywa pozwala na używanie głośników na zewnątrz budynków.

Model AD-S32T jest niezrównany w zakresie wszechstronności zastosowań. Dołączony do kolumny uchwyt ścienny ze złączem kulowym może być przytwierdzony do różnego typu powierzchni oraz konstrukcji. Oprócz tego, że uchwyt może być zamocowany do tyłu kolumny, można go też przymocować do górnej ściany kolumny w przypadku budowy instalacji podwieszanych lub też do dolnej ściany kolumny, w przypadku montowania kolumn na statywach umieszczonych na półkach. System jest również wyposażony w aluminiową klamrę mocującą. Znacznie zwiększa ona pole wykorzystania kolumn AD-S32T, zarówno w przypadku instalacji pionowych, jak i poziomych. Model AD-S32T jest wyposażony w transformator 70/100 woltów z wieloma odczepami oraz przełącznik obejścia transformatora, co pozwala na wykorzystanie kolumny z obciążeniem 8 omów..

CHARAKTERYSTYKA

 • Głośnik niskotonowy z 3" membraną wykonaną z polipropylenu.
 • 0.75" tytanowy wysokotonowy głośnik kopułkowy
 • 30 wat mocy ciągłej, 120 wat w szczycie
 • Transformator 70/100 woltów z wieloma odczepami oraz przełącznikiem trybu pracy 8 omowego
 • Dołączony uchwyt ścienny ze złączem kulowym oraz klamra montażowa
 • Obudowa dostępna w kolorze czarnym lub białym.

 

1 Wszystkie przedstawione zakresy częstotliwości odnoszą się do pomiarów w polu swobodnym.
2 Ciśnienie akustyczne obliczone przy odległości 1m, (free space, 4pi), kolumna pracująca przy mocy nominalnej z szumem różowym w określonym paśmie częstotliwości.
3 Maksymalna moc wejściowa testowana w odniesieniu do zaleceń normy IEC 268-5, ograniczenie pasma 50 Hz – 20 kHz, 6 dB współczynnik szczytowy sygnału.

Dane techniczne mogą ulec zmianie bez powiadomienia..

Dane techniczne

Rodzaj systemuSystem instalacyjny
ObudowaWodoodporna odporna na uderzenia
Przetwornik wysokich częstotliwości0,75"
Przetwornik niskich częstotliwości3"
Pokrycie pionowe100 stopni
Pokrycie poziome100 stopni
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)105 dB
Pasmo przenoszenia73 - 20000 Hz (-6 dB), 65 - 20000 Hz (-10 dB)
Wymiary202 x 123 x 140 mm
Waga1,8 kg (sztuka)
KolorBiały lub czarny
Impedancja8 omów, przełączane
 • Sennheiser
 • Neumann
 • Alcons
 • QSC
 • AVE
 • Hartke
 • Amphenol
 • Belden
 • Schill