QSC K Cardioid Subwoofer

POLECAMY
K Cardioid Subwoofer
Numer katalogowy:
Kardioidalny aktywny subwoofer o mocy 1000 W, wyposażony w najnowszą technologię DSP

Opis

Z okazji dotarcia do milionowej sprzedanej sztuki głośników z serii K, firma QSC ogłasza stworzenie produktu, który ułatwi życie licznych realizatorów live. Kardioidalny sobwoofer z serii K jest nowoczesnym, aktywnym głośnikiem kierunkowym w kompaktowej obudowie i procesorem DSP w komplecie. K Cardioid Subwoofer jest zaprojektowany do pracy w nagłośnieniach na żywo i w instalacjach stałych. 

Najczęściej subwoofer emituje dźwięk we wszystkich kierunkach, co często prowadzi do problemów, takich jak buczenia niewygodne dla artystów występujących na scenie, nawarstwiania się dźwięków o niskich częstotliwościach i generalnie marnowania energii. Aby ukształtować kardioidalną fale niskich częstotliwości, dotychczas realizatorzy dźwięku live musieli stawiać więcej urządzeń - w tym zewnętrzne procesory - co jest czasochłonne i kosztowne. QSC wychodzi im naprzeciw gotowym, kompaktowym produktem, który emituje dźwięk do przodu, skutecznie ograniczając zakłócenia basu z tyłu systemu nagłośnieniowego. 

Subwoofer Kardioidalny K utrzymuje bas na swoim miejscu. Dzięki 1000-watowemu wzmacniaczowi, najnowszej technologii DSP i dwóm przetwornikom 12-calowym umieszczonym w specjalnie ukształtowanej obudowie, emisja jest o 15dB wyższa z przodu niż z tyłu urządzenia. Jego wygodny transport zapewniają aluminiowe uchwyty i cztery solidne kółka na tylnym panelu. Dwa gniazda sztycy M20 pozwalają na ustawienie kompaktowego systemu z leżącym lub stojącym subwooferem. W ten sposób technicy nagłośnienia otrzymują narzędzie, które często ułatwi ich pracę. 

Kardioidalny subwoofer serii K będzie spodziewany jest w handlu w połowie roku 2017.

Dane techniczne

Rodzaj systemuSystem live
ZastosowanieNagłośnienie stacjonarne
Konfiguracja2x 12"
Moc1000 W
ObudowaABS
Przetwornik niskich częstotliwości2x 12"
Gniazdo statywu2x M20 (z góry i z boku)
Wymiary665x381x714 mm
Waga41 kg
Wzmacniacz1000 W klasy D
  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill