Hartke HyDrive 112C

HyDrive 112C
Numer katalogowy: HMH112C

Opis

HyDrive 112c

Gdy nasi inżynierowie konstruowali comba z serii HyDrive, do ich testowania został poproszony artysta Hartke – Stu Hamm, który jest niezwykle wytrawnym basistą grającym we wszystkich stylach muzycznych. Wynikiem tych działań jest niesamowita seria wzmacniaczy typu combo, która oferuje basistom taki poziom mocy oraz szereg dodatkowych właściwości, których oczekują. Zastosowanie opatentowanych głośników HyDrive przyczyniło się też do znaczącego obniżenia ich masy.

Combo HyDrive 112c wyposażone w jeden 12-calowy przetwornik o mocy 300 watów z membraną hybrydową i magnesem neodymowym oferuje 250 watów czystej efektywnej mocy. Zasilacz sieciowy został oparty na masywnym transformatorze toroidalnym i posiada wewnętrzny układ zabezpieczeń, który chroni wzmacniacz oraz głośnik. W efekcie combo 112c może współpracować z praktycznie każdym pasywnym lub aktywnym basem i zapewnić odpowiednio wysoki poziom mocy, aby bez problemów towarzyszyć gitarzyście, który korzysta z dużego zestawu scenicznego.

Wbudowane rozwiązania Hartke Shape Control oraz Bass Attack Overdrive pozwalają kontrolować każdy aspekt brzmienia. Możliwość efektywnego kształtowania tonów wysokich i średnich, a także dodawania przyjemnie brzmiącego zniekształcenia sprawiają, że HyDrive 112c świetnie sprawdza się we wszystkich stylach muzycznych. Obecność 7-pasmowego korektora graficznego oraz półkowej korekcji tonów niskich i wysokich sprawia, że otrzymujemy najbardziej wszechstronne brzmieniowo combo, jakie jest dostępne na rynku.

Obudowa combo HyDrive jest wykonana z najwyższej jakości sklejki i posiada ona takie same dodatkowe usztywnienia i specjalne łączniki, które zastosowano w dużych kolumnach HyDrive. Winylowa okleina, stalowa siatka ochronna oraz stalowe narożniki zapewniają dodatkową ochronę podczas transportu wzmacniacza z jednego występu na kolejny. I oczywiście combo HyDrive 112c posiada oryginalną konstrukcję Kickback™, która zapewnia lepszą emisję dźwięków na scenie. W efekcie końcowym otrzymujemy bardzo estetyczne i nowoczesne combo o klasycznym eleganckim charakterze.

Rewolucyjna technologia budowy głośników oraz wszystkie dostępne możliwości kształtowania brzmienia, które pozwalają na grę we wszystkich stylach, zapewniają HyDrive moc oraz wszechstronność, którego nie oferuje żadne inne combo na rynku.

Dane techniczne

Rodzaj systemuWzmacniacz basowy
ZastosowanieDo gitary basowej
Konfiguracja1x 12"
Moc250 W
ObudowaDrewniana
Nazwa systemuWzmacniacz basowy
KonstrukcjaSolidna konstrukcja ze sklejki z winylowym pokryciem
Przetwornik wysokich częstotliwości1", tytanowy driver ciśnieniowy
Przetwornik niskich częstotliwości12", HyDrive, neodymowy, hybrydowa membrana
GniazdaSymetryczne DI XLR, RCA CD, footswitch, pętla efektów
Wymiary47 x 44,7 x 40 (wys. x szer. x gł.)
Waga26 kg
Efekty wbudowaneHartke Bass Attack Overdrive, korektor "Shape", kompresor z diodą LED
Korekcja sygnałuEqualizer graficzny, regulacja konturu: bass, treble
  • Sennheiser
  • Neumann
  • QSC
  • Hartke
  • Amphenol
  • Belden
  • Schill