QSC AD-CI52ST

AD-CI52ST
Numer katalogowy: QAD-CI52ST
Zestaw głośnikowy sufitowy o mocy 80 W, płytka obudowa.

Opis

Seria AcousticDesign™

AD-CI52T & AD-CI52ST

Nowa seria firmy QSC AcousticDesign™ "C" odzwierciedla najnowsze osiągnięcia technologiczne w zakresie głośników przeznaczonych do montażu w sufitach. Zapewniając doskonałą jakość brzmieniową oraz wysoką użyteczność w reprodukowaniu tła muzycznego czy w systemach przywoływania drogą radiową, modele AD-CI52T oraz AC-CI52ST znakomicie nadają się do użycia w bardzo szerokim zakresie aplikacji, włączając w to hotele, restauracje, kluby, biura firm, sklepy, centra konferencyjne, obiekty rekreacyjne, kościoły, porty lotnicze itd..

Charakteryzując się niezwykle szerokim zakresem częstotliwości oraz generowaniem bardzo wysokiego ciśnienia akustycznego, głośniki serii AcousticDesign zapewniają jednocześnie naturalnie brzmiące niskie częstotliwości oraz klarowne górne pasmo, co pozwala reprodukować muzykę z bardzo niskimi zniekształceniami. Modele AD-CI52T oraz AD-CI52ST posiadają konstrukcje, która zapewnia szeroką i równomierną dyspersję dźwięku, a tym samym gwarantują szerokie pole pokrycia dźwiękiem.

W serii AcousticDesign "C" przeznaczonych do montażu w sufitach wykorzystano odporny na warunki środowiska niskotonowy głośnik o średnicy 5.25", który posiada membranę o niskich zniekształceniach wykonaną z włókna szklanego oraz 1" cewkę i gumowy resor. Głośnik wysokotonowy to 1" tytanowy tweeter kopułkowy z magnesem neodymowym. Dzięki szerokiej obudowie charakteryzującej się zwiększoną emisją niskich częstotliwości, model AD-CI52ST zapewnia znakomitą emisję dolnego pasma i jest idealnym wyborem w przypadku instalacji, w których wymagana jest niewielka głębokość montażu głośników - np. w statkach rejsowych. Model AD-CI52T posiada mniejszą powierzchnię montażu co jest zaletą w przypadku konieczności zapewnienia minimalnej widoczności instalacji nagłośnieniowej. Podczas gdy obydwa modele są odporne na niekorzystne warunki środowiska, model AD-CI52T, który nie posiada obudowy o rozszerzonej emisji niskich częstotliwości, ma dodatkową zaletę w postaci w pełni zamkniętego systemu głośnikowego.

Głośniki przeznaczone do montażu w sufitach AcousticDesign są dostarczane z tylną obudową montażową, klamrami zaciskowymi, szynami mocującymi oraz siatką ochronną. Możliwość malowania siatki ochronnej oraz kołnierza pozwala na dopasowanie głośników do istniejącego wykończenia pomieszczeń. Dodatkowo te głośniki mogą być bez przeszkód montowane w instalacjach klimatyzacyjnych przy użyciu elementów UL2034 oraz UL1480. Do wykorzystania jest też uchwyt przeznaczony do montażu czujników sejsmicznych.

CHARAKTERYSTYKA

 • Szerokie pasmo przenoszenia, wysoka jakość reprodukcji dźwięku - zapewniają pełne i bogate brzmienie muzyki z niskimi zniekształceniami sygnału.
 • Połączenie technologii Driver Technology z głośnikami AD-S (montaż powierzchniowy) w celu zapewnienia równej reprodukcji materiału dźwiękowego w całym paśmie - daje możliwość zmiany modeli głośników, w celu uzyskania najlepszego z możliwych pokrycia dźwiękiem.
 • Model AD-CI52ST posiada płytką tylną obudowę montażową - może być montowany w sufitach oraz standardowych ścianach architektonicznych.
 • Prawdziwa wysoka jakość hi-fi reprodukcji dźwięków, dwudrożna konstrukcja - wykorzystano 1" tweeter z kopułkową membraną tytanową, w celu uzyskania znakomitej jakości dźwięku z głośników o niewielkich wymiarach..

Dane techniczne

Rodzaj systemuSystem instalacyjny
Moc40 W
Przetwornik wysokich częstotliwości1"
Przetwornik niskich częstotliwości5,25"
Pokrycie poziome100 stopni
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL)109 dB
Pasmo przenoszenia63 - 20000 Hz (-6 dB), 53 - 20000 Hz (-10 dB)
WymiaryŚrednica 320mm, głębokość 95,25mm
Waga3,6 kg
KolorBiały
Impedancja8 omów
 • Sennheiser
 • Neumann
 • QSC
 • Hartke
 • Amphenol
 • Belden
 • Schill